تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

ادامه اعتصاب معلمان بریتیش کلمبیا در هفته آینده

ادامه اعتصاب معلمان بریتیش کلمبیا در هفته آینده

بیش از چهل و یک هزار معلم کانادایی روز دوشنبه به صورت چرخشی در بریتیش کلمبیای کانادا اعتصاب خود را آغاز کردند.

IMG_3004

اعتصاب کنندگان افزایش حقوق بیشتر و کاهش تعداد دانش آموزان کلاس درس را خواستار شدند.
فدراسیون معلمان بریتیش کلمبیا به منظور برگزاری اعتصاب چرخشی در استان ونکوور، این استان را به چهار منطقه تقسیم کرده اند.
بر اساس برنامه ریزی هایی که برای برگزاری اعتصاب انجام شد، مدارس ابتدایی و دبیرستان هر ناحیه طی هر چهار روز اعتصاب، یک روز درهفته و به صورت چرخشی تعطیل خواهد بود.
برآورد شده است که پانصد هزار دانش آموز به دلیل برگزاری این اعتصاب کلاس های آنها برگزار نخواهد شد و در عوض کلاس های مدارس این استان از روز جمعه به صورت کامل برگزار خواهد شد.
معلمان منطقه بریتیش کلمبیا اعلام کردند آنها کمترین حقوق را دریافت می کنند و از نظر رتبه کاهش دریافت حقوق و مزایا در رتبه دوم قرار دارند.
طی مذاکراتی که میان معلمان کانادایی و دولت محلی استان بریتیش کلمبیا انجام شد، مقامات دولت افزایش ۷.۲۵ درصد حقوق را طی شش سال برای معلمان پیشنهاد کردند اما معلمان تاکید کردند که حقوق آنها باید طی چهار سال آینده به میزان پانزده و نه دهم درصد افزایش یابد.
علاوه بر آن کلاس های درس در بریتیش کلمبیا از کلاس های بخش های دیگر این کشور نیز بزرگ تر است.

10351765_10203557173317657_7518304371079037294_n

جیم اکلر رئیس فدراسیون معلمان بریتیش کلمبیا اعتصاب چرخشی یک روزه در سراسر استان در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه را در هفته آینده تائید کرد.

کریستی کلارک رئیس دولت محلی استان بریتیش کلمبیا اظهار امیدواری کرد که در ۲۴ ساعت یا ۴۸ ساعت آینده به توافق دست یابد مشروط به اینکه معلمان تمایل به مذاکره داشته باشند و نخواهند اعتصاب را ادامه دهند. اما در بیانیه مطبوعاتی اکلر، او گفت توافق بستگی به دولت محلی دارد که نشست برای میزگرد مذاکره را فراهم سازد. طبق آخرین خبرهای CBC دولت پیشنهاد افزایش ۱۰ درصد حقوق را داده‌است.

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights