صفحه را انتخاب کنید

“استشهادی‌های رژیم آماده انفجار در اروپا و آمریکا”

“استشهادی‌های رژیم آماده انفجار در اروپا و آمریکا”

(بخش چهارم)

noghrrekar e1327690958193در پادگان امیرالمومنین اهواز و لشکرحمزه‌ی سیدالشهدا در ارومیه حدود ۵۰۰ نفر استشهادی آماده‌ی عملیات هستند. ۲۰۰ نفرشان ایرانی و بقیه لبنانی، فلسطینی و عراقی‌اند. این‌ها از فرزندان بی‌سرپرست شهدای جبهه‌ها و یا عملیات استشهادی هستند. استشهادی‌های رژیم اسلامی یک بمب سیارند و در صورت بروز جنگ، نظام آن‌ها را برای انجام عملیات به اروپا و آمریکا و کانادا اعزام خواهد کرد تا در سطح شهرها خود را منفجر کنند.

" …..در پادگان امیرالمومنین اهواز و لشکرحمزه ی سید الشهدا در ارومیه حدود ۵۰۰ نفر استشهادی آماده ی عملیات هستند . ۲۰۰ نفرشان ایرانی هستند و بقیه لبنانی، فلسطینی و عراقی اند. اکثرا" جوان هستند. این‌ها از فرزندان بی سرپرست شهدای جبهه‌ها و یا عملیات استشهادی هستند. از شیرخواره تا ۵ ساله تحت پوشش " ولایت" قرار گرفته اند و با " دانش دین و جهاد" پرورش یافته اند.(۱) [گویا این روش قبلا" در فلسطین مرسوم بود. بچه های بی سرپرستی که پدر و یا مادر آن ها کشته می شدند تحت پوشش طرح " ابو عمار"( نام دیگر یاسر عرفات) قرار می گرفتند وبرای عملیات آموزش داده می شدند.]

استشهادی های رژیم اسلامی همه یک بمب سیارند و در صورت بروز جنگ نظام آن ها را برای انجام عملیات به اروپا و امریکا و کانادا اعزام خواهد کرد تا در سطح شهرها خود را منفجر کنند. البته از این استشهادی ها قبلا" برای عملیات به عراق اعزام شده اند و بسیاری از انفجارهایی که سبب کشته شدن سربازان امریکایی هم می شد توسط این استشهادی های انجام می شد که از همین پادگان ها و از طریق سپاه قدس اعزام می شدند.

همه ی نیروهای ارتش و سپاه افراد استشهادی و انتحاری تربیت کرده اند، مانور هایی هم داده اند ، مثل اشتشهادی های نیروی دریایی ، ولی استشهادی هایی که برای انجام انفجار و کشتن مردم و ایجاد ترس و ترور تربیت شده‌اند بیشتر در پادگان‌هایی که نام بردم اسکان داده شده‌اند. البته در تظاهرات‌ها و مجالس مذهبی و سیاسی که نظام راه می اندازد عده ای کفن پوش هم خودشان را استشهادی می‌خوانند یا برای انجام عملیات استشهادی ثبت نام می‌کنند که این‌ها بیشتر جنبه تبلیغی دارند(۲)، استشهادی‌های واقعی همانگونه که اشاره کردم تربیت شده از دوران کودکی و نوجوانی هستند. البته ممکن است بعضی از این کفن پوش ها و ثبت نام کننده ها هم برای اینکار عضوگیری و تربیت شوند اما استشهادی‌های اصلی و آماده‌ی عملیات همان حدود ۵۰۰ نفر و یا گروه‌هایی مشابه آن‌ها هستند.

اگر نظام احساس خطر کند، حالا چه جنگ باشد چه شورش در داخل کشور، بدون شک در خارج از کشور عملیات خواهد کرد، ایجاد وحشت و ترور و انتقام گیری یک طرف قضیه هستند، رژیم دست به ترور مخالف ها هم خواهد زد. آدم هم توی مخالف ها در خارج از کشور زیاد دارد و مزدور برای استخدام و آدم کشی هم کم نیستند. یادتان باشد که در جریان عملیات میکونوس صاحب آن رستوران نفوذی بود. مراکز فرماندهی برای ترور علاوه بر امریکای جنوبی ( بولیوی و ونزویلا) در فرانسه و هلند و نروژ و بعضی از کشورهای اروپای شرقی هم هستند. برای نمونه بگویم که در جریان ترور قاسملو و همراهان او مرکزفرماندهی عملیات در بلغارستان بود. مسؤل عملیات هم امامی بود با اسم رمز هاشمی. فرمانده عملیات هم فردی به نام احمدی نژاد بود با نام خدمتی "گلپا" ( که به احتمال زیاد همین آقای ریاست جمهور بودند). دراین عملیات محمد جعفرصحرارودی ، اهل فسا، با سمت مشاور گروه وارد مذاکره و جلسه شد. صحرارودی از بچه های تعلیم دیده در دره ی بقاع وشهربعلبک بود. تعلیم دیده بود برای ترور های فردی، او مدتی در حزب الله لبنان فعالیت داشت و ازمحافظان شیخ فضل الله بود.عربی را خوب حرف می زند. طبق طرح عملیاتی " گلپا" فرمانده عملیات در صورت شکست ترور می بایست افراد عملیات را اگر زنده می ماندند و یا عملیات را انجام نمی دادند، معدوم می کرد. صحرا رودی زخم برداشت و شانس آورد و الا معلوم نبود سرنوشتش چه می شد. بعد که به ایران مسترد شد به خاطر این جنایت در ایران ترفیع و پول گرفت و در سپاه قدس و دفتر لاریجانی مسؤلیت هایی به او دادند. صحرا رودی در حال حاضر در رابطه با سوریه فعال است و همراه با حاج قاسم سلیمانی، عبدالرضا شهلایی، حسن مرتضوی ، غلامرضا باغبانی وحاج احمد وحیدی به سوریه رفت و آمد می کند .او و باغبانی با امکانات سپاه قدس به نظامیان ضد شورش سوری تعلیم می دهند . البته کار سپاه قدس در سوریه فقط تعلیم و آموزش نیست ، نیروهایی از این سپاه در سرکوب مردم و کشتار آن ها شرکت دارند.

در صورت بروز جنگ و احساس خطر، رژیم علاوه بر استشهادی ها ، مجموعه ای که نام بردم را از طریق سپاه قدس و سایر شبکه‌هایش به اروپا و امریکا و کانادا اعزام خواهد کرد تا با ایجاد انفجار و ترور، هم انتقام بگیرد و هم قدرت نمایی کند…."

ــــــــــــــــــــــــــــ
زیرنویس:
* سلسله مطالبی که چهارمین بخش آن را خواندید، اظهارات یکی از کارکنان سابق دستگاه قضایی حکومت اسلامی در شکنجه گاه ها و زندان های این حکومت است. او به عنوان شاهد تجاوزبه دختران و زنان زندانی، شاهد شکنجه واعدام زندانیان سیاسی و عقیدتی از گوشه هایی از جنایت های پنهان مانده ی جنایتی به نام حکومت اسلامی پرده بر می دارد.
۱- " …. برای انجام عملیات استشهادی پس از باز سازی محل عملیات و تمرین درمحل بازسازی شده ، فرد استشهادی را از لحاظ روانی نیز برای عملیات آماده می کنند که این خودش مراسم ویژه ای دارد. ابتدا فرد را به زیارت امام رضا و بعد سرقبر خمینی می برند. سپس او را به حضور رهبری می برند تا ضمن کسب اجازه عملیات برای اش دعا کند. در پادگان محل اعزام موهای تمام بدن فرد، به استثنای موی سرش، تراشیده می شود. پس از غسل و شستن بدن فرد استشهادی با آب و گلاب او را، در حالی که فقط یک شورت به پا دارد روی سنگی شبیه سنگ مرده شوی خانه می خوابانند. ابتدا سوره ی یاسین خوانده می شود و بعد " جوشن کبیر" را می خوانند.چون جوشن کبیر خیلی طولانی ست غالبا" بخش هایی از سوره آیت الکرسی خوانده می شود، معمولا" سه چهار نفر معتمد نیز حضور دارند و دعا ها و آیه ها را باهم می خوانند ( تکرار می کنند). این مراسم به گونه ای انجام می شود که فرد استشهادی به لحاط روانی خیلی تحت تاثیر قرار می گیرد و برای انجام عملیات آماده تر می شود.
۲- لینک ها و تصاویر زیر مربوط به افراد و عملیات استشهادی ست.

http://news.gooya.com/politics/archives/2008/12/081611.php
http://www.ammariyon.ir/fa/pages/?cid=10869
http://news.gooya.com/politics/archives/013254.php

۳- فورم های ثبت نام استشهادی:esteshhadi

 

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> به سوی واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

مطالب شهرگان را مشترک شوید

برای دریافت تازه‌ترین مطاالب و به‌روزرسانی‌های مطالب شهرگان، به لیست پستی ما بپیوندید.

اشتراک شما با موفقیت انجام شد