صفحه را انتخاب کنید

اسماعیل خویی در بیمارستان بستری است

اسماعیل خویی در بیمارستان بستری است

khoeiiشهرگان:  دکتر اسماعیل خویی، شاعر، تلاش‌گر حقوق انسانی و تلاشگری با بیش از سه دهه پایداری و مبارزه با حاکمیت جمهوری اسلامی ایران، از چند روز گذشته، جبهه تازه‌ی مقاومت در بستر بیماری را آغاز کرده‌است.  بنا به گزارش و منابع اینترنتی از جمله بخش فارسی رادیو اسرائیل، اسماعیل خویی چند روز پیش در آشپزخانه خود، فرو افتاد و از ناحیه لگن خاصره، ران، دست و کتف دچار شکستگی جدی شد و به بیمارستانی در لندن انتقال یافت. وی در حال حاضر در بیمارستانی در شمال لندن بستری شده‌است.  در گزارش سایت اینترنتی تلویزیون «من و تو» آمده است که خویی شب گذشته زیر اولین عمل جراحی بر روی ناحیه‌ی کمر قرار گرفته است. پزشکان معالج، وضعیت دکتر اسماعیل خویی را در حال حاضر رضایت بخش اعلام کرده‌اند و قرار است امروز عمل جراحی دیگری بر روی وی انجام بگیرد

اما رادیو اسرائیل می‌نویسد: «دکتر اسماعیل خویی در این چند روز شدیداً خونریزی داشته است و تا دیشب به او خون تزریق شده است.

دختر شاعر، خانم سبا خویی، تیمارخوار پدر خویش در بیمارستان بریتانیا است. خانم سبا خویی، یکی از گویندگان بخش خبری در برنامه شبکه تلویزیونی "من و تو" است.»

این رادیو در ادامه می‌نویسد: «دکتر اسماعیل خویی، زاده مشهد، از نخستین روزهای روی کار آمدن حکومت اسلامی به مقاومتی سرسختانه در برابر این رژیم پرداخت.»

ما در هفته نامه شهروند ونکوور و سایت شهرگان آنلاین برای شاعر مقاومت و خستگی‌ناپذیر دکتر اسماعیل خویی، آرزوی بهبودی هرچه سریع‌تر و طول عمر داریم.  

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> به سوی واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

مطالب شهرگان را مشترک شوید

برای دریافت تازه‌ترین مطاالب و به‌روزرسانی‌های مطالب شهرگان، به لیست پستی ما بپیوندید.

اشتراک شما با موفقیت انجام شد