آشیان / استانی / برای دومین بار یک ایرانی از ونکوور ملکه زیبایی کانادا شد
سحر بی نیاز

برای دومین بار یک ایرانی از ونکوور ملکه زیبایی کانادا شد

zimg_016_14 برای دومین بار یک ایرانی از ونکوور ملکه زیبایی کانادا شد
سحر بی نیاز

شهرگان: سحر بی نیاز، یک دختر ایرانی تبار، به عنوان ملکه زیباییِ کانادا معرفی شد.

سحر بی‌نیاز یک مدل و بازیگر کانادایی ایرانی‌تبار است. او بارها در مسابقات دختر شایسته کانادا شرکت کرده و به عنوان بازیگر حرفه‌ای سینما و تلویزیون نیز فعالیت می‌کند. بی‌نیاز به عنوان دختر شایسته سال ۲۰۱۲ کانادا انتخاب شد.

سحر در سال ۱۹۸۶ در هند به دنیا آمده، اما در ایران بزرگ شده است. او هم‌اکنون در شهر ونکوور کانادا اقامت دارد. او شرکت در مسابقات دختر شایسته را در همین شهر آغاز کرد. سحر در میان سه فرزند خانواده کوچک‌ترین آن‌ها است. او فارغ التحصیل رشته هنرپیشگی از لس آنجلس است و در چند فیلم و سریال هنرنمایی کرده است از جمله فیلم ایرانی (Ambrosia) و سریال تلویزیونی (Smallville). سحرعلاقه زیادی به موتورسیکلت سواری، کوهنوردی و ماجراجویی دارد.

zimg_011_18d برای دومین بار یک ایرانی از ونکوور ملکه زیبایی کانادا شدنازنین افشین جم همسر وزیر دفاع کانادا که یک ایرانی‌تبار است پیش از این نیز از شهر ونکوور به این مقام دست یافته بود.

اما سحر بی‌نیاز تنها نامزد دختر شایسته کانادا در سال ۲۰۱۲ از شهر ونکوور نبود.

نازنین قیطاسیان ۲۳ ساله، ساکن ونکوور، متولد شهر تهران که سال ها در رشته ورزشی شنا به رقابت پرداخته است و در حال حاضر در شهر ونکوور به مربی گری شنا مشغول است، دومین نامزد شهر ونکوور برای دختر شایسته کانادا بود.  او در رشته بهداشت و درمان در دانشگاه سایمن فریزر به تحصیل پرداخت و پس از اتمام تحصیلات در این زمینه تصمیم به ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی گرفت. او این روزها رویای تاسیس کلینیک دندانپزشکی را در سر می پروراند و عقیده دارد که «هر چیزی که برای خودتان می خواهید برای دیگران نیز بخواهید». او زمان زیادی را صرف کمک به معلولین می کند.

درباره شهرگان

پیشنهاد خوانش

شعرخوانی شاعران آمریکایی علیه تحریم ایران به فرهاد میثمی تقدیم شد

شماری از شاعران آمریکایی غروب سه‌شنبه دو بهمن (۲۲ ژانویه) در واکنش به تحریم‌های دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *