تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

برای دومین بار یک ایرانی از ونکوور ملکه زیبایی کانادا شد

برای دومین بار یک ایرانی از ونکوور ملکه زیبایی کانادا شد

سحر بی نیاز

شهرگان: سحر بی نیاز، یک دختر ایرانی تبار، به عنوان ملکه زیباییِ کانادا معرفی شد.

سحر بی‌نیاز یک مدل و بازیگر کانادایی ایرانی‌تبار است. او بارها در مسابقات دختر شایسته کانادا شرکت کرده و به عنوان بازیگر حرفه‌ای سینما و تلویزیون نیز فعالیت می‌کند. بی‌نیاز به عنوان دختر شایسته سال ۲۰۱۲ کانادا انتخاب شد.

سحر در سال ۱۹۸۶ در هند به دنیا آمده، اما در ایران بزرگ شده است. او هم‌اکنون در شهر ونکوور کانادا اقامت دارد. او شرکت در مسابقات دختر شایسته را در همین شهر آغاز کرد. سحر در میان سه فرزند خانواده کوچک‌ترین آن‌ها است. او فارغ التحصیل رشته هنرپیشگی از لس آنجلس است و در چند فیلم و سریال هنرنمایی کرده است از جمله فیلم ایرانی (Ambrosia) و سریال تلویزیونی (Smallville). سحرعلاقه زیادی به موتورسیکلت سواری، کوهنوردی و ماجراجویی دارد.

نازنین افشین جم همسر وزیر دفاع کانادا که یک ایرانی‌تبار است پیش از این نیز از شهر ونکوور به این مقام دست یافته بود.

اما سحر بی‌نیاز تنها نامزد دختر شایسته کانادا در سال ۲۰۱۲ از شهر ونکوور نبود.

نازنین قیطاسیان ۲۳ ساله، ساکن ونکوور، متولد شهر تهران که سال ها در رشته ورزشی شنا به رقابت پرداخته است و در حال حاضر در شهر ونکوور به مربی گری شنا مشغول است، دومین نامزد شهر ونکوور برای دختر شایسته کانادا بود.  او در رشته بهداشت و درمان در دانشگاه سایمن فریزر به تحصیل پرداخت و پس از اتمام تحصیلات در این زمینه تصمیم به ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی گرفت. او این روزها رویای تاسیس کلینیک دندانپزشکی را در سر می پروراند و عقیده دارد که «هر چیزی که برای خودتان می خواهید برای دیگران نیز بخواهید». او زمان زیادی را صرف کمک به معلولین می کند.

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights