UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

تیم فوتسال زنان ایران برای اولین بار نایب قهرمان آسیا شد

تیم فوتسال زنان ایران برای اولین بار نایب قهرمان آسیا شد

 تیم ملی فوتسال زنان ایران برای اولین بار روی سکوی رفت و مدال نقره رقابت‌های داخل سالن آسیا را کسب کرد

futsal_iran_1_624x351_isna

بانوان نقره‌ای فوتسال ایران

 تیم ملی فوتسال زنان ایران در مسابقه فینال رقابت‌های داخل سالن آسیا، با گل دقایق پایانی وقت اضافه دوم در نهایت دو بر یک مقابل ژاپن شکست خورد و برای اولین بار نایب قهرمان این مسابقات شد.

 تیم ملی فوتسال زنان ایران پیش از رسیدن به فینال این رقابت‌ها موفق شده بود، تیم های مالزی، تایلند، ویتنام، هنگ کنگ و اندونزی را شکست دهد و به فینال فوتسال رقابت‌های داخل سالن آسیا راه یابد.

 تیم زنان ایران بازی را از همان دقایق ابتدایی نیمه اول هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۳ دروازه ژاپن را باز کرد. نسیمه غلامی با ضربه‌ای زیبا اولین گل این بازی به ثمر رساند.

 پس از گل تیم فوتسال زنان ایران، ژاپن برای جبران گل خورده روی دروازه ایران حملات متعددی را طراحی کرد ولی فرزانه توسلی دروازه‌بان تیم با واکنش‌های به موقع مانع از بازشدن دروازه شد.

 در پایان نیمه اول تیم فوتسال زنان فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشتند ولی در نهایت با یک گل نیمه اول را به پایان رساندند.

ژاپن برای جبران تک گل خورده روی دروازه ایران حمله کرد و هفت دقیقه پس از شروع نیمه دوم گل تساوی را وارد دروازه ایران کرد.

 در نیمه دوم تیم ایران با بازی دفاعی سعی داشت روی ضد حمله دروازه ژاپن را باز کند، بازیکنان زن ایران در دقایق پایانی می توانستند روی ضد حمله به گل برسند ولی این موقعیت ها تبدیل به گل نشد و در پایان نیمه دوم بازی ۱-۱ مساوی به پایان رسید تا تکلیف تیم پیروز مسابقه را وقت‌های اضافه مشخص کند.

 در وقت اضافه اول هم ژاپن و هم ایران صاحب موقعیت های خوب گلزنی شدند و هیچ کدام از دو تیم نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند.

 در نیمه دوم وقت‌های اضافه بازی متعادل دنبال می شد ولی در فاصله دو دقیقه مانده به بازی ژاپن گل دوم خود را به ثمر رساند و به این ترتیب قهرمان بازی‌های داخل سالن آسیا شد.

 تیم ملی فوتسال بانوان ایران پس از شکست مقابل ژاپن در فینال مدال نقره این رقابت‌ها را کسب کرد، این مدال اولین مقام رسمی تیم ملی فوتسال بانوان است.

 [بی‌بی‌سی]

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: