آشیان / رويدادها / تیم واترپلو ایران از حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا بازماند

تیم واترپلو ایران از حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا بازماند

 

به دلیل صادر نشدن روادید؛ تیم واترپلو ایران از حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا بازماند

تیم واترپلو جوانان کشورمان که قرار بود در مسابقات جوانان قهرمانی آسیا در قزاقستان شرکت کند، از سفر به این کشور باز ماند.

2406 تیم واترپلو ایران از حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا بازماند

به گزارش ایلنا، تیم واترپلو جوانان ایران (کمتر از 19 سال) که طبق برنامه قرار بود روز چهارشنبه برای شرکت در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا راهی آلماتی قزاقستان شود، به دلیل صادر نشدن روادید، از سفر به این کشور بازماند و نمی‌تواند در این مسابقات شرکت کند.

این در حالی است که فدراسیون شنای کشورمان مکاتبات بسیاری را برای اعزام تیم جوانان با مسئولان سفارت قزاقستان و کنفدراسیون شنای آسیا انجام داد اما با وجود تلاش‌های صورت گرفته تیم کشورمان نتوانست در موعد مقرر مجوز سفر به قزاقستان را دریافت کند.

تیم جوانان کشورمان در حالی از سفر به قزاقستان باز می‌ماند که این تیم ظرف شش ماه و نیم گذشته چندین مرحله اردوهای آماده سازی داخلی و اردوی خارجی ترکیه را پشت سر گذاشته و بازیکنان این تیم در شرایط آمادگی بالایی قرار داشتند و یکی از امیدهای کسب عناوین اول تا سوم این مسابقات محسوب می‌شدند.

گفتنی است مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان آسیا حکم رقابت‌های انتخابی جام جهانی جوانان جهان را داشت و محرومیت از حضور در این رقابت‌ها که کشورمان می‌توانست جزو سه تیم اول این مسابقات قرار گیرد و به همین جهت فدراسیون شنا از طریق مراجع ذیصلاح بین المللی موضوع صادر نشدن روادید به تیم جوانان کشورمان را پیگیری خواهد کرد.

مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان آسیا و انتخابی جام جهانی از روز جمعه 10 شهریور ماه با حضور تیم‌های آسیایی در شهر آلماتی قزاقستان آغاز خواهد شد.

درباره شهرگان

پیشنهاد خوانش

گرافیتی‌های «مسعود کاظمی؛ زندانی آزادی بیان» در تهران

گرافیتی‌هایی از مسعود کاظمی، روزنامه‌نگارِ زندانی به جرم اندیشه، که برای مصادیق آزادی بیان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *