تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

جشن سومین سالگرد تاسیس خانه فرهنگ و هنر ایران

جشن سومین سالگرد تاسیس خانه فرهنگ و هنر ایران

همزمان با نمایشگاه گروهی آثار تجسمی هنرمندان ساکن بی سی با حضور گرانقدر استاد مهندس هوشنگ سیحون در محل خانه فرهنگ و هنر جشن گرفته شد.

شهرگان: بنا بر گزارش این نهاد فرهنگی، جشن سومین سالگرد تاسیس خانه فرهنگ و هنر ایران، روز یکشنبه ۲۵ ماه می ۲۰۱۴ در فضایی گرم و صمیمی برگزار گردید. این مراسم با استقبال هم میهنان گرامی مواجه شد. در این برنامه ساعت ۳ بعدازظهر با اجرای موسیقی زنده توسط هنرجویان خانه فرهنگ آغاز و در ادامه تا ساعت ۶ عصر با بازدید از نمایشگاه گروهی آثار تجسمی ادامه یافت. این گزارش می‌افراید: «این نمایشگاه با حضور هنرجویان خانه فرهنگ و هنر و سی نفر از هنرمندان ساکن بی سی در زمینه های مختلف هنری شامل نقاشی، مینیاتور، تذهیب، کاریکاتور، گرافیک، عکس، سفال، سرامیک، جواهر، سازهای موسیقی، مجسمه، فرش، خوشنویسی و نقاشی خطبرگزار گردید. جمعی از اساتید و هنرمندان برجسته شهربه ویژه مهندس سیحون با حضور گرانقدر خود به اعتبار این نمایشگاه افزودند و باعث دلگرمی هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه شدند.»

در ادامه‌ی این گزارش اسامی هنرمندان شرکت‌کننده به ترتیب حروف الفبا چنین یاد شده‌است:

کیقباد اسماعیل پور، میعاد اشراقی، ستاره اشرف العقلایی، محمدرضا آتشزاد، ریحانه بختیاری، محسن بهراد، رامین جمالپور، المیرا حبیب اله، فاطمه حق شناس، نیما راهنما، مهرداد رهبر، مریم رئیس روحانی، افشین سبوکی، تهمینه سرباز زاده، ایرج سرشار، سایه سید محمد، علی شهیدی، مجید شیخ اکبری، محمود عالی نسب، مهتاب فیروزآبادی، یداله کابلی، فرزان کرمانی نژاد، مسعود کریمایی، فرهاد لاله دشتی، رامین مهجوری، نازنین میرمحمد صادقی، نیلوفر میری، حسن نبئی، شهرام هراتی و مسعود هراتی

به اطلاع هنردوستان گرامی می رساند، نمایشگاه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و مراسم اختتامیه روز یکشنبه ۱ جون از ساعت ۳ الی ۶ بعدازظهر، برگزار خواهد شد.

جهت اخذ اطلاعات بیشتر و بازدید از نمایشگاه، لطفا با شماره و یا با آدرس های زیر تماس حاصل فرمایید:

 در پایان نیز متنی به‌مناسبت درگذشت مهندس هوشنگ سیحون آورده شده که عیناً در پی‌ می‌آید:

با کمال تاسف مطلع شدیم که استاد مهندس هوشنگ سیحون دار فانی را وداع گفته است . حضور پر برکت ایشان در خانه فرهنگ و هنر در روز پیش از درگذشتشان، نشانگر حمایت همیشگی و بی دریغ این بزرگمرد تاریخ معاصر ایران از هنر و هنرمندان بود. درگذشت این استاد گرانمایه و ایراندوست را به همه ی هم میهنان گرامی تسلیت می گوییم.

همواره نامش بلند و یادش گرامی باد

[عکس ها از نیما راهنما]

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights