تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

حوادث مهم ۲۰۱۲ به انتخاب خوانندگان مترو

حوادث مهم ۲۰۱۲ به انتخاب خوانندگان مترو

مهمترین حادثه محلی خود کشی غم انگیز آماندا تاد نوجوان اهل پورت کوکویتلام بود. دیوید کلونسکی خود کشی شناس از دانشگاه یوو بی‌ سی‌ می‌‌گوید خود کشی آماندا تاد این  پتانسیل را دارد که جامعه را به انجام کاری برای جلوگیری از حوادث مشابه بر انگیزد.

"به مقدار زیادی بستگی به عکس العمل جامعه دارد. عاملی که می‌‌تواند در مقابل خطر خود کشی از فرد محافظت کند احساس اجتمایی و احساس تعلق است، لذا اگر مردم بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، به ویژه در اجتماع بی‌ سی‌ ما، این ارتباط می‌‌تواند از فرد در مقابل احساسات و افکار منجر به خود کشی محافظت کند."

 

پس از وقوع این حادثه دولت بی‌ سی‌ نرم افزاری را برای تلفن‌های هوشمند توزیع کرد که اجازه می‌‌دهد نوجوانان به صورت ناشناس موارد قلدری را گزارش کنند. همچنین دولت به استراتژی از بین بردن قلدری، که از قبل در جریان بود، برای آموزش تعلیم دهندگان بیشتر در این زمینه ادامه داد. همچنین شورای شهر پورت کوکویتلام در حال تصویب مصوبه‌ای است که می‌‌تواند اولین مقررات ضّد قلدری در بی‌ سی‌ باشد.

اما یکی‌ از عوارض توجه بیش از حد رسانه‌ها به این امر می‌‌تواند کپی کردن این کار بوسیله افرادی  باشد که در شرایط مشابه قرار دارند. به موجب تحقیقات مستند زیادی در این زمینه، خود کشی‌های معروفی از این دست می‌‌تواند در میان افرادی از جنس و سنّ مشابه اثر واگیر دار داشته باشد. پزشک قانونی بی‌ سی‌، بارب مک لینتاک می‌‌گوید تا کنون چنین آثاری در استان مشاهده نشده است، اگر چه قضاوت در این مورد هنوز زود هنگام است. از دهم اکتبر به بعد تعداد ۷ مورد خود کشی به وسیله جوانان بین سنین ۱۳ تا ۲۰ گزارش شده است، اگر چه هیچکدام از این موارد را نمی‌‌توان در رده اقدام برای خود کشی و یا قصد خود کشی که پیشاپیش ردگیری نشده باشد به حساب آورد. او در یک مصاحبه تلفنی گفت:

"از آنجا که این مورد به سرعت از طریق اینترنت پخش شد، ما می‌‌توانیم اثر احتمالی‌ آن را در بی‌ سی‌ ردگیری کنیم. اما در همین حال ما واقعا از اثر تقلیدی آن در کانادا، در آمریکای شمالی‌، و یا در ۱۱۳ کشوری که این خبر پخش شده است بی‌ خبریم."

مک لینتاک می‌‌گوید ممکن است پیش یا پس از انتشار گزارش نهایی مرگ تاد، نشستی از متخصصان در رشته‌های مختلف به منظور ارائه توصیه‌هایی‌ به خدمات پزشکی‌ قانونی برای جلوگیری از خود کشی‌های مشابه در آینده برگزار شود.

مهمترین حوادث محلی:

۱. خود کشی آماندا تاد

۲. خط لوله دروازه شمالی‌ انبریج

۳.استعلام در مورد زنان مفقود شده

۳. شکایت قانونی‌ در مورد آزار زنان در آّر سی‌ ‌ام پی‌

۵. ٔپل جدید پورت من.

 

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights