UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

رمان وارونگی از ری‌را عباسی منتشر شد

رمان وارونگی از ری‌را عباسی منتشر شد

  ” وارونگی ” رمانی از ری‌را عباسی، نویسنده، شاعر و دبیر جشنواره بین المللی شعر صلح،  که به تازگی در پاریس  نشر “ناکجا” منتشر شد.

« ادبیات تبری ست برای شکستنِ اقیانوس ِ یخ زده ی درون ما و… و ادبیات هجومی ست به مرزها… باشد که هجوم بیاوریم  به ادبیات و به صدا در آوریم  سکوتِ درونی واژه ها را»  “فرانتس کافکا”

این رمان در ۲۱۸ صفحه به صورت الکترونیک و چاپی منتشر شده و در سایت “آمازون”  و در سایت” ناکجا” نیز در دسترس مخاطبان فارسی زبان در سراسر جهان  قرار دارد .

Varoonegi

رمان «وارونگی» اثری متفاوت به لحاظ ساختار، فرم، روایت و زبان است. رمانی پاره پاره با زاویه دیدی در گردش… که در برخورد با بحرانِ فرد، منطقِِ به روایت کشیدن اشیا و گفتگوی بین آنها را به تصویر می کشد. نویسنده‌ی اثر معتقد است از آنجا که سکوت و سکون از انسان فراتر می‌رود، همه چیز از منظر روایت تغییر می‌کند و فضای روایت، سیال و دگرگون می‌شود.و این اشیاء پیرامون او هستند که می‌توانند خود روایت‌گر، شاهد و سخنگو باشند تا جایی که شخصیت ها خاموش اند… این رمان زندگی یک روانپزشک زن به نام کتایون را روایت می‌کند که بین دو  دوره ی تاریخی اخیرِ ایران می گذرد. کتایون ، قصد دارد  تمام خاطراتش را از بین ببرد. و در نهایت دگردیسی زن صورت می‌گیرد.

« وارونگی» به نویسندگانی که از رفاهِ نوشتن برخوردار نیستند؛ تقدیم شده است.

برای معرفی و آشنایی با قلم  این نویسنده می توانید  بخشی از این کتاب را  در لینک زیر بخوانید و به دوستانتان معرفی کنید:

https://books.google.fr/books?id=-928CQAAQBAJ&printsec=frontcover&hl=fr&source=gbs_ge_summary_r&cad=0#v=onepage&q&f=false

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: