ایران رويدادها گزيده‌ها

واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی

پس از پیام تبریک باران سلحشور به اصغر فرهادی به خاطر دریافت جایزه اسکار، اوج نیوز سایت وابسته به اصولگرا با فرج الله سلحشور پدر باران، گقت و گوی کوتاهی انجام داده‌است.

فرج الله سلحشور در این گفت و گو اذعان داشت: دختر من نیز مانند برخی اعضای سینمای ایران ،هالیوود و اسكار برایش مانند یك بت می ماند.

این  گفتگو را در زیر می خوانید:

bolack-Farhadi-300x219 واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی دختر شما نیز با پیامی افتخار آفرینی فرهادی را تبریك گفت،آیا شما از این اقدام با خبر هستید؟

بله در جریان این تبریك هستم.

این حركت را تایید می كنید؟

خیر بنده به هیچ عنوان این اقدام فرزندم را تایید نمی كنم واز این كار متاثر هستم  واعتقاد دارم وی مانند سینماگرانی كه هالیوود برای آنها تبدیل به بت شده است ،او نیز به این درد و مشكل دچار شده است وبرای همین باید دنبال چاره بگردم.

پس با این اوصاف شما برای آزادی فكر ارزش قائل هستید وبه نظر وی احترام می گذارید؟

خیر،بنده برای هر فكر وآزادی فكری ارزش قائل نیستم و من فقط برای آزادی های فكری كه دارای ارزش باشند ودر راستای انقلاب و دین قرار داده شده باشند ارزش قائل هستم و به نظر بنده نام واصطلاح آزادی فكر فقط در ظاهر قشنگ است.

با این رویكردی كه دختر شما نشان داده است به نظر می رسد ضدیت شدید فكری ما بین شما و دخترتان باشد وایشان طرفدار تجلیل از فرهادی واحتمالا شما مانند همیشه مخالف تجلیل از وی باشید. نظر شما درباره بازگشت وتجلیل از فرهادی چگونه است؟

بنده نظر خود را زمان گلدن گلوب دادم ولی یك سئوال دارم كه چرا اصغر فرهادی مانند ورزشكاران ودیگر مردم هنگامی كه نام رژیم صهیونیستی در میدان رقابتی و دیگر میادین به زبان آمد صحنه را ترك نكرد  وانصراف نداد؟آیا این نشان از حمایت وی از اسرائیل نیست؟به نظر بنده وی اصلا نباید اجازه می داد فیلمش در اسكار حضور یابد چون تمام سینمای هالیوود و اسكارمتعلق به رژیم صهیونیستی است.

اگر اسكار متعلق به رژیم صهیونیستی است چه دلیلی داشت كه یك ایرانی را برنده اعلام كنند در حالی كه نماینده خود آنها در بین نامزد ها حضور داشت؟

سئوال به جا ودقیقی است،شما و مردم فكر می كنید اسرائیل وآمریكا عاشق ما هستند و مواضعشان نسبت به ما تغییر كرده است كه ما را برنده اعلام كرده اند؟اگر جوابتان به این سئوال مثبت است بسیار ساده هستید.

این سئوال باقی می ماند كه دلیل این كه اسكار وهالیوود در بین مردم وسینمایی‌های سرتاسر دنیا از جمله كشور عزیزمان از اهمیت وارزش بالایی قرار دارد چیست؟

شما به این مطلبی كه من می گویم خوب دقت كنید، از یك مومن سئوال می كنند كه چرا عمل صالح انجام می دهی واو در جواب می گوید: عمل صالح انجام می دهم  تا به خدا نزدیك تر شوم ودرك و مقام قرب الهی خود را نزد خدا افزون كنم ولی اگر از یك سینماگر سئوال كنی كه چرا فیلم می سازی در جواب می گوید: فیلم می سازم  برای رسیدن به قرب عند آمریكا و اخذ جایزه در آن ، اگر بخواهم كلی تر بگویم این است آمریكا معبد سینمایی های جهان از جمله ایران است  ومعاد این جامعه سینمایی جایزه گرفتن در اسكار است.

 

Please follow and like us:
cool_twitter واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
icon_Visit_us_en_US واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
en_US_Follow واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
en_US_Tweet واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
cool_telegram واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
telegram_message واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
telegram واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
cool_linkedin واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
icon_en_US واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
en_US_share واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
cool_instagram واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
cool_fbmessenger واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی
cool_subscribe واکنش شدید سلحشوربه پیام تبريك دخترش به اصغر فرهادی

Related posts

گفت‌وگوی شهرگان با بهروز خباز، فعال کارگری

محمد صفوی

سه شعر «سبز» از ماندانا زندیان

شهروند بی‌سی

غلامعلی ریاحی: اختلاس بانکی ۳ هزارمیلیاردی رخ نداده است

شهرگان

اظهار نظر

close

در صورت رضایت از سایت، لطفاً به معرفی بیشتر آن بپردازید!