تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

سوخت هواپیما ناگهان 3 برابر گران شد

سوخت هواپیما ناگهان 3 برابر گران شد
تبلیغات

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از افزایش ناگهانی قیمت سوخت هواپیما در پروازهای خارجی برای ایرلاین‌های داخلی از 400 تومان به 1143 تومان خبرداد و گفت: در پی این ابلاغیه، شرکت‌های هواپیمایی نامه انتقاد آمیزی را به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ارسال کردند.
حمید غوابش در گفتگو با مهر از افزایش قیمت سوخت پروازهای خارجی برای ایرلاین‌های داخلی از 400 تومان به 1143 تومان از تاریخ 28 اسفندماه سال گذشته خبرداد.
عضو شورای عالی هواپیمایی با اشاره به اینکه ابلاغیه مربوطه توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی صادر شده است، افزود: این افزایش قیمت ناگهانی بوده و شرکت‌های هواپیمایی را دچار مشکل کرده است.
وی همچنین از ارسال نامه‌ای توسط شرکت‌های هواپیمایی به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خبرداد و عنوان کرد: شرکت‌های هواپیمایی در این نامه از افزایش ناگهانی قیمت سوخت هواپیما به شدت انتقاد کرده و خواستار هماهنگی بیشتر با شرکتهای هواپیمایی در این باره شده اند و رونوشت آن را نیز به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال کرده‌اند.
دبیرانجمن شرکت‌های هواپیمایی با اعلام اینکه تنها یک روز قبل از اجرا، این ابلاغیه به شرک‌های هواپیمایی اطلاع داده شده است، افزود: این در حالی است که بلیت برخی از پروازها تا چند ماه بعد از آن فروخته شده است.
وی اظهارداشت: مبنای فروش شرکت‌های هواپیمایی بر اساس قیمت تمام شده خدمات است که قیمت سوخت در آن نقش تعیین کننده دارد.

Website | + posts
تبلیغات

نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی:

ویدیویی

بارگذاری...

پادکست شهرگان


آرشیو شهرگان