صفحه را انتخاب کنید

سوخت هواپیما ناگهان ۳ برابر گران شد

سوخت هواپیما ناگهان ۳ برابر گران شد

Air Line

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از افزایش ناگهانی قیمت سوخت هواپیما در پروازهای خارجی برای ایرلاین‌های داخلی از ۴۰۰ تومان به ۱۱۴۳ تومان خبرداد و گفت: در پی این ابلاغیه، شرکت‌های هواپیمایی نامه انتقاد آمیزی را به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ارسال کردند.
حمید غوابش در گفتگو با مهر از افزایش قیمت سوخت پروازهای خارجی برای ایرلاین‌های داخلی از ۴۰۰ تومان به ۱۱۴۳ تومان از تاریخ ۲۸ اسفندماه سال گذشته خبرداد.
عضو شورای عالی هواپیمایی با اشاره به اینکه ابلاغیه مربوطه توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی صادر شده است، افزود: این افزایش قیمت ناگهانی بوده و شرکت‌های هواپیمایی را دچار مشکل کرده است.
وی همچنین از ارسال نامه‌ای توسط شرکت‌های هواپیمایی به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خبرداد و عنوان کرد: شرکت‌های هواپیمایی در این نامه از افزایش ناگهانی قیمت سوخت هواپیما به شدت انتقاد کرده و خواستار هماهنگی بیشتر با شرکتهای هواپیمایی در این باره شده اند و رونوشت آن را نیز به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال کرده‌اند.
دبیرانجمن شرکت‌های هواپیمایی با اعلام اینکه تنها یک روز قبل از اجرا، این ابلاغیه به شرک‌های هواپیمایی اطلاع داده شده است، افزود: این در حالی است که بلیت برخی از پروازها تا چند ماه بعد از آن فروخته شده است.
وی اظهارداشت: مبنای فروش شرکت‌های هواپیمایی بر اساس قیمت تمام شده خدمات است که قیمت سوخت در آن نقش تعیین کننده دارد.

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> به سوی واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

مطالب شهرگان را مشترک شوید

برای دریافت تازه‌ترین مطاالب و به‌روزرسانی‌های مطالب شهرگان، به لیست پستی ما بپیوندید.

اشتراک شما با موفقیت انجام شد