آشیان / رويدادها / حضور دکتر احمد شهید به ونکوور در ماه جولای ۲۰۱۳

حضور دکتر احمد شهید به ونکوور در ماه جولای ۲۰۱۳

دکتر احمد شهید (گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران) در ونکوور – کانادا

Ahmad-Shahid2-451x302 حضور دکتر احمد شهید به ونکوور در ماه جولای ۲۰۱۳
بدینوسیله باطلاع هموطنان مقیم ونکوور میرساند که دکتر احمد شهید (گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران)؛ جهت دیدار و گفتگو با کلَیۀ خانواده‌های قربانیان اعدام و شکنجه و شاهدان عینی شکنجه‌ی تمامی دوران حکومت اسلامی در ونکوور حضور خواهد یافت.
همه‌ی ایرانیانی که خود و یا افراد خانواده‌ی آنها در دوره‌ی زمامداری حاکمان جمهوری اسلامی زندانی، شکنجه و یا مورد آزار قرار گرفته‌اند، می‌توانند بطور خصوصی و مستقیم با آقای شهید ملاقات کرده و از طریق ایشان هویت مبتنی بر ترور، شکنجه، ارعاب و وحشت جمهوری اسلامی را از تریبون حقوق بشر سازمان ملل افشاء نمایند.
جهت هماهنگی دیدار با دکتر شهید، لطفن با شماره تلفن ۹۵۶۵-۷۸۰-۶۰۴ با مرتضی نیکی تماس بگیرید.
روزهای حضور دکتر احمد شهید در ونکوور که پیش از این در اواخر ماه می اعلام شده‌بود، دستخوش تغییرات شده‌است. بر اساس آخرین خبرهای دریافتی از سوی برگزارکننده‌ی این برنامه، سفر احمد شهید به ونکوور به ماه جولای موکول شده و هنوز روزهایش تعیین نشده که پس از مشخص شدن از طریق رسانه‌ها اعلام می‌شود.
هفته‌نامه‌ی شهروند بی‌سی و شهرگان آنلاین با یکی از مسئولان هماهنگ‌کننده این سفر، پیرامون حضور دکتر احمد شهید در ونکوور – کانادا، گفت‌و‌گویی انجام داده‌است که بزودی منتشر خواهد شد.

درباره شهرگان

پیشنهاد خوانش

پنج داستان ۵۵ کلمه‌ای از کتاب “زندان دیکتاتور” نوشته‌ی بهروز عرب‌زاده بهروز عرب‌زاده

  ۱. حسرتِ آغوشِ گمشده ای فضای سینه اش را آزار می داد کنار زن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *