تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

قارچ پوستی-عفونت های قارچی پا Skin fungus – Athletes Foot

قارچ پوستی-عفونت های قارچی پا Skin fungus – Athletes Foot

برگردان: علی صفاریان

جوش شیرین، بیکربنات سدیم، حاوی سدیم می‌باشد. پوست به همراه سیستم عصبی مرکزی، مغز استخوان و خون برای حفاظت خود از سدیم استفاده می‌کنند. منبع معمول و متداول ما سدیم – کلرید است و یا یکی از چیزهایی که ما آن را نمک می‌نامیم. نمک بد سدیم – گلوتامات و یا ام اس جی (MSG)، ایی ۶۲۱ (E621) و یا تمامی محصولات سویا بدون هیچ استثنایی هستند. گلوتامات در اطراف سیستم عصبی تمرکز یافته و بافت ها را ترد و نرم می‌کند بطوریکه قارچ ها می‌توانند از آن ها تغذیه نموده و مزمن شوند. این ام اس جی در تمام غذاهایی که "ترد، نرم و خوشمزه" هستند وجود دارد. با کاهش چربی های خوشمزه در "مواد غذایی کم چربی" ما هیچ طعمی نداریم. بنابراین اکنون صنایع غذایی، ام اس جی را در درون همه چیز، از نوشابه های گازدار گرفته تا خردل و سس گوجه فرنگی اضافه می‌کنند. من ورود تمامی چاشنی ها، فلفل ها و ادویه های مخلوط شده را به آشپزخانه ام ممنوع کرده ام و از قرار گرفتن بر روی میز غذا خوری ام نیز جلوگیری کرده ام. 
پوست وقتی سالم است که اسیدی باشد. چشم، لثه و پوست نسبت به سایر اعضای بدن دارای اسید اسکوربیک – ویتامین C – بیشتری هستند. کبد، بافت های عمیق و لایه های سطحی پوست از اسید کربوکسیلیک دیگری به نام اسید استیک یا سرکه استفاده می‌کنند. وقتی ما ورزش می‌کنیم بافت ها اسید کربوکسیلیک دیگری به نام اسید لاکتیک می‌سازند. تمامی اسیدهای کربوکسیلیک می‌توانند به راحتی از طریق خون منتقل و از ریه ها خارج شوند. به همین دلیل است که ما در حین ورزش به سختی تنفس می‌کنیم. تنها راه ممکن برای اینکه بیش از حد اسیدی باشیم موقعی است که ما برای تنفس کردن دچار خطر شویم آنچنانکه افرادی در هنگام بستری شدن گرفتار آن می‌گردند مانند افرادی که ممکن است دچار سینه پهلو و ذات الریه شده باشند. چنانچه ما قادر باشیم به طور معمولی تنفس کنیم امکان ندارد ما بیش از حد اسیدی شویم. نفس نفس زدن سطح اسیدی خون را کاهش می‌دهد که ما فورا غش کرده و از هوش می‌رویم لذا تخلیه بیش از حد را متوقف می‌کنیم.
جوش شیرین، بیکربنات سدیم، برعکس سطح اسیدی پوست عمل می‌کند. اگر شما به سرکه جوش شیرین اضافه کنید نتیجه آن چیز دیگری به غیر از آب ساده نخواهد بود. باکتری ها و یا قارچ های پوست با استفاده طولانی مدت از جوش شیرین امکان رشد و نمو می‌یابند. اگر چه جوش شیرین میکروب ها را از لایه محافظ کلسیمی خود تخلیه می‌کند لکن ما نیازمندیم در ظرف مدتی کوتاه، اسیدها را که دارای الکترون بالا و خواص حفاظتی هستند جایگزین کنیم. شما می‌توانید در ابتدا حمام جوش شیرین گرفته و سپس نیم ساعت بعد با سرکه سفید حمام بگیرید تا سطح پ هاش (pH) جهت خواب شبانه جایگزین شود. در هنگامیکه ما استراحت می‌کنیم میکروب ها فعال تر می‌شوند. ما گاهی اوقات به این جنون مشکلات عاطفی می‌گوییم زیرا ماه و یا مراحل ماه بیشترین تاثیر را بر ما دارند. بخش مغناطیسی که در گرانش ماه وجود دارد بر الکترون های ما که درگیر در خواص اسیدی و قطبی مولکول ها هستند تاثیر می‌گذارد.
بدن برای مهار باکتری ها و قارچ ها از اوره استفاده کامل بعمل می‌آورد. برای محافظت از جنین در حال رشد از مایع آمنیوتک که بسیار شبیه به اوره می‌باشد سود می‌گیرد. باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها علت بسیاری از سرطان ها هستند که برای درمان بافت های عمیق از هیدروکسی (hydroxyurea) که ماده متشکله آن اوره است استفاده می‌شود.
اگر به اوره و سرکه توجه شود در اطراف آن یک ضرب المثل قدیمی‌خواهید یافت که می‌گوید: "او پر از ادرار و سرکه است" که اشاره به این نکات دارد که فردی پر از زندگی و انرژی است.
در آینده مقداری اوره USP را درون کپسول کرده و به عنوان مکمل رژیم غذایی به فروش خواهم رساند.
آب اقیانوس ها و دریاها حاوی مقادیر قابل توجهی از منیزیم می‌باشد. اثر منیزیم در بدن جابجا کردن کلسیم است. در عفونت مزمن باکتریایی و یا قارچی، آنها خودشان را با لایه ای از کلسیم پوشش می‌دهند. این وضعیت در پلاک دندانی، پلاک شریانی، آب مروارید، سنگ صفرا، سنگ کلیه، فیبرومیالژی، ورم مفاصل، مهمیز استخوان، التهاب اعصاب، تورم پروستات و یا کیست تخمدان دیده شده است. شکستن این لایه برای بدن جهت نفوذ سلول های ایمنی و کامل کننده حیاتی است. برخی از این ها شامل آسپرین، اسید سیتریک و به طور کلی تمامی ترکیبات اسیدی که بدن قادر به تحمل آنها می‌باشد. در سطح مولکولی بیشتر این ها در سمت راست جدول تناوبی قرار دارند. برخی از آنها به این منظور که از چندتایی نام برده باشیم عبارتند از فلورید، کلرید، برومید، ید، نیتروژن، اکسیژن، گوگرد و سلنیوم. وضعیت قارچی شوره سر به وسیله شامپوی حاوی سلنیوم درمان می‌شود. قلب حاوی بالاترین سطح سلنیوم در بدن است تا به وسیله آن از خود در برابر تهاجم باکتری ها و قارچ ها محافظت کند. پوست حاوی سطوح قابل توجهی از روی است و میزان روی موجود در پروستات به نسبت خون ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ بار بیشتر می‌باشد. غذاهای دریایی به نسبت غذاهای زمینی محتوی ید قابل توجه بیشتری هستند که تیروئید را پشتیبانی می‌کنند. زنان دارای تیروئید بزرگتری هستند تا به توانند مقادیر زیادی ید در شیر سینه ها برای تکمیل سیستم ایمنی کودکان تأمین نمایند. پایین ترین نرخ سرطان پستان در ایسلند و ژاپن یافت شده است زیرا آنها بیشتر مواد غذایی دریایی سرشار از ید مصرف می‌کنند.
نزدیکترین خویشاوند ما انسان ها از جنبه های دی ان ای (DNA) آنچنانکه ما زمانی تصور می‌کردیم نخستی ها (primates) نیستند. معلوم شده است قارچ هایی که در بدن ما زندگی می‌کنند پسر عموهای نزدیک ما هستند بطوریکه در برابر سیستم ایمنی بدن ما به شکل سلول های انسانی ظاهر می‌شوند. این چیزی است که رهایی از شر قارچ ها را دشوار کرده است. ما برای یک مبارزه آرام و پیوسته با آنها از رنگدانه ها آنچنان که در رنگ مو، چشم، پوست و خاصیت رنگ آمیزی خون دیده می‌شود استفاده می‌کنیم. نیمی از توانایی خون برای محافظت از خودش به خاطر لیکوپن می‌باشد. بالاترین سطح لیکوپن در هندوانه یافت می‌شود، اما وقتی ما آن را می‌خوریم تقریبا هیچی از آن جذب نمی‌شود. جذب آن مستلزم حرارت دیدن لیکوپن به همراه یک چربی حیوانی قابل جذب مانند کره، پوست مرغ و یا چربی گوشت گاو می‌باشد. این واقعیت در مورد مردان ایتالیایی مطرح است که مردان ایتالیایی که در ایتالیا زندگی می‌کنند کمترین آمار ابتلا به سرطان پروستات در جهان را دارا هستند. مصرف مقدار منظمی از لیکوپن گوجه فرنگی که همراه با حضور چربی حیوانی در سس گوجه فرنگی و در شعله کم پخته شده است.
مزایای رنگدانه های دیگر را می‌توان در بلوبری ها (blueberries)، شراب قرمز، روغن فلفل قرمز و قهوه یافت. بهترین شکل برای استفاده توت ها پختن آن ها در داخل یک نگهدارنده (مربا) است فرایند تخمیر به پیوند رنگدانه های انگور قرمز در شراب کمک می‌کند و گرم کردن قهوه موجب می‌گردد تا فعالیت روغن های طبیعی موجود در دانه ها افزایش یابد.
قارچ ها از فروکتوز که آسان ترین است تغذیه می‌کنند اما در صورت لزوم می‌توانند برای زنده ماندن از همه چیز، از گلوکز گرفته تا آرژینین استفاده کنند. چیزی که قارچ ها با آن مشکل دارند الکل قند دانه ها می‌باشد آنچنانکه در پوست درخت توس یا غان به نام زایلیتول (xylitol) یافت می‌شود. این چیزی است که به آدامس ها اضافه می‌گردد تا رشد استرپتوکوکی را که باعث پلاک دندانی و سپس حفره (پوسیدگی) می‌شود متوقف کند. زایلیتول چیزی است که باعث می‌گردد تا قایق باریک بدون بادبان و سکان برای سال ها حتی با قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در آب دچار آسیب نشود. میکروارگانیسم ها با توجه به اینکه احساس می‌کنند که زایلیتول یک غذای ساده همانند سایر قندهاست به سوی آن جلب می‌شوند لکن پس از مصرف با آن قادر به ساخت دیواره سلولی برای خود – آنچنان که با گلوکز هستند – نخواهند بود. در گیاهان گلوکز کاهش می‌یابد تا تبدیل به فیبر گردد. فیبر چیزی است که کاغذ از آن تهیه می‌شود. فیبر شکل دیگری از قند است. زایلیتول باعث متلاشی شدن باکتری ها می‌گردد درست مانند روشی که پنی سیلین با آن باکتری ها را نابود می‌کند. تازه ترین تحقیقات پزشکی نشان داده است که با استفاده از زایلیتول می‌توان باکتری های گوشت خوار را متوقف کرد. زایلیتول می‌تواند غذاهایی مانند مربا یا شکلات را درست همانند قند معمولی شیرین کند. زایلیتول فرایند تخمیر تهیه شراب و یا نان خانگی را متوقف می‌کند.
این قرار نیست دعوی بوده و یا تشخیص باشد. این نظر من است. – برایان
www.reboundhealth.com        
تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights