رويدادها صفحه اول کانادا گزيده‌ها

قدردانی‌ از یک معلم مدرسه

 

7455957.bin_ قدردانی‌ از یک معلم مدرسه

شهرگان: یک معلم مدرسه به دلیل کمک‌های شخصی‌ خودجوش‌اش به کودکان نیازمند در طول سال گذشته، که موجب موجی از گشاده دستی‌‌ها از سو‌ی‌ اهالی شهر شد، به خاطر تعهد استثنائی‌اش به کودکان جایزه گرفت.

کری گلسون، معلم کلاس ۳-۲ در مدرسه ابتدائی سیمور واقع در بخش شرقی‌ ونکوور به وسیله جامعه خدمات حمایتی والدین به عنوان نامزد جایزه بیل مک فارلند، که روز جمعه به او اعطا می‌‌شود، برگزیده شد. گلسون گفت خوشحال است از این که او اولین معلمی است که جایزه‌ای را دریافت می‌‌کند که معمولاً به خدمات برجسته در زمینه کارهای اجتماعی تعلق می‌‌گیرد.   

فرانسیس گرانبرگ، مدد کار اجتماعی با سابقه و مدرس برنامه خدمات اجتماعی کارگران در کالج لنگرا و اولین برنده این جایزه در سال ۱۹۹۸، که خود گلسون را برای جایزه پیشنهاد کرده است، می‌‌گوید: «او رهبری شجاع و فردی است که با صحبت بر علیه سیستم‌هایی‌ که کودکان و خانواده‌های آنان را سرکوب می‌‌کند، مخاطرات شغلی‌ برای خود را تقبل کرده است. او به مبارزه‌ای سخت برای سوژه‌ای تراژیک که با سبد‌های غذای کریسمس سالی‌ یک بار برای خانواده‌های نیازمند حل نمی‌شود، صدایی تازه بخشیده است.»

گلسون پاییز گذشته نامه سرگشاده‌ای به ساکنان ونکوور نوشت. او در این نامه ضمن برشمردن نیاز‌های کودکان کلاس خود برای اقلامی ابتدائی مانند؛ جوراب، کفش، و غذا چنین نوشت: «می‌‌توانم به این کودکان درس بدهم. به آنان عشق بورزم. صدای آنان باشم. لباس برایشان تهیه کنم. اتاقم را از کتاب‌های خوب انباشته کنم. قسمتی‌ از نهار خود را به آنان بدهم. کمک جمع آوری کنم. داوطلب پیدا کنم. می‌‌توانم هر روز با آنان باشم و بتوانند روی من حساب کنند. می‌‌توانم ارتباط بر قرار کنم. می‌ توانم همکاری محلی به وجود بیا‌ورم. می‌‌توانم با خانواده‌ها ارتباط ایجاد کنم. می‌‌توانم شاهد باشم که دیگرانی نیز پیرامون من به همین کار اشتغال دارند. اما تا زمانی‌ که ندانم شما هم دارید کمک می‌کنید، این همه کافی‌ نخواهد بود.»  

گرانبرگ به هنگام کاندیدا کردن گلسون نوشت: «او باور دارد که یک شخص می‌‌تواند جهانی‌ را تغییر دهد. او در مدت ۱۶ سال گذشته در این راه کوشیده است، و تا زمانی‌ که راه حلی برای فقر کودکان پیدا نشده از پای نخواهد نشست.»

منبع: ونکوور سان

Please follow and like us:
cool_twitter قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
icon_Visit_us_en_US قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
en_US_Follow قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
en_US_Tweet قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
cool_telegram قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
telegram_message قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
telegram قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
cool_linkedin قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
icon_en_US قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
en_US_share قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
cool_instagram قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
cool_fbmessenger قدردانی‌ از یک معلم مدرسه
cool_subscribe قدردانی‌ از یک معلم مدرسه

Related posts

پارتَهَ پارت

حسن درویش پور

قطار جهان در ریل ترور و خشونت

اردشیر زارعی قنواتی

برگزارى جلسه محاکمه آتنا فرقدانى

شهرگان

اظهار نظر

close

در صورت رضایت از سایت، لطفاً به معرفی بیشتر آن بپردازید!