تازه‌ترین‌ها
آشیان / رويدادها / ایران / قطع ارتباط تلفنی خانواده کبودوند با جهان خارج

قطع ارتباط تلفنی خانواده کبودوند با جهان خارج

Kebudwend قطع ارتباط تلفنی خانواده کبودوند با جهان خارج

سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان: تلفن منزل و همراه همسر محمد صدیق کبودوند برای جلوگیری از مصاحبه وی با رسانه‌ها قطع شده است. از دیشب در تماس با منزل محمد صدیق کبودند در تهران پاسخ «مشترک مورد نظر مجوز برقراری این ارتباط را ندارد» شنیده میشود و همچنین در تماس با موبایل ایشان پاسخ «برقراری ارتباط با مشترک مورد نظر مقدور نمی‌باشد » شنیده میشود.  این امر باعث نگرانی شدید خانواده کبودند از احتمال بازداشت همسر آقای کبودوند شده است. خانواده کبودوند نگران هستند که قطع تلفن ها آغازی برای بازداشت دیگر اعضای خانواده کبودوند برای جلوگیری از خبررسانی در مورد اعتصاب غذای محمد صدیق کبودوند باشد.

این در حالی است که خانم پریناز حسنی تنها کسی نیستند که خبرهای مربوط به اعتصاب آقای کبودوند را منتشر و یا در مورد او مصاحبه می‌کنند .

خبرهای مربوط به اعتصاب غذای آقای کبودوند بارها توسط سایت‌های کلمه، جرس، هرانا و سایر سایتها حقوق بشری و سیاسی  که گزارشگرانی در داخل زندان اوین دارند منتشر شده است.

محمد صدیق کبودوند از روز 6 خردادماه در اعتراض به وضعیتش و همچنین تبعیض بین زندانیان سیاسی دست به اعتصاب غذا زده است. امروز 54 روز ازشروع اعتصاب غذای وی میگذرد.

چهارشنبه 28 تیرماه 1391

18 جولای 2012

درباره شهرگان

پیشنهاد خوانش

شعرخوانی شاعران آمریکایی علیه تحریم ایران به فرهاد میثمی تقدیم شد

شماری از شاعران آمریکایی غروب سه‌شنبه دو بهمن (۲۲ ژانویه) در واکنش به تحریم‌های دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *