تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

متروپولیست‌ها

غلامحسین دوانی – حسابدار رسمی

 

متروپولیست‌ها لمپن‌های سرمایه‌داری کلیپتوکراسی هستند که از نظام سرمایه‌داری کسب سود به‌هر نحو ممکن، از پوپولیسم خیرات و نذری و از سوسیالیسم کاذب شعار مردم ارباب ما هستند را به غارت گرفته‌اند. متروپولیست‌ها بسازو‌بفروش‌هایی هستند که در چارچوب ساخت و ساز چند پیچ و مهره و ‌لولای اتصال ساخت (اقتصاد) را با چند جوش سرهم بندی می‌کنند تا نمای ساخت (اقتصاد) استوار به نظر آید. متروپولیست‌ها رابطه مستقیمی با تحریم‌گران از آن جهت دارند که اگر آنها نبودند، اینها بوجود نمی‌آمدند. متروپولیست‌ها طفیلی‌گران اقتصاد غارت و سرهم بندی مسائل هستند. آنها بدیهیات هندسی اقتصاد را وارونه بکار می‌برند و معتقدند وارونگی همان مهندسی معکوس است. آنها علیرعم آنکه حساب دهشاهی‌شان را دارند به شدت از حساب و کتاب گریزان هستند و تا بحث حساب و حسابرسی می‌شود می‌گویند حساب ما درآن دنیا روشن است ؟!

در فرهنگ آبادانی‌ها متروپولیست‌ها یا کلیتوکراسی را دزد سالاری، یغماسالاری و ریزش یک‌باره ساختمان اقتصاد می‌نامند. این شیوه ا موجبات افزایش یک‌باره ثروت فردی همراه با قدرت سیاسی را بهمراه دارد. کلیتوکراسی شیفته کورپروتوکراسی (Corporatocracy) هستند و بهمین منظور عاشق هلدینگ ساختن هستند. ویژگی متروپولیست‌ها مطالبه گر هم هستند بطوریکه هرگاه قانونی باعث کاهش قدرت و سهم آنها از ساخت و ساز (اقتصاد) شود با راه اندازی آشوب و اغتشاش و ایجاد تلاطم دولت‌ها را فلج می‌کنند تا به خواسته آنها تمکین کنند. متروپولیست‌ها دشمن نظام مالیات ستانی هستند و آن را (اخ) می‌دانند. آنها بخشی از مالیات خود را در قالب رشوه و انعام به سردمداران سیاسی محلی و منطقه ای پرداخت می‌کنند تا در محافل عمومی به ((آدم خوبه)) اشتهار یابند.

متروپولیست‌ها با رسانه‌‌های روز مزد، سلبریتی‌ها آدم فروش ، قلم بدستان رسانه ای رابطه‌‌‌ی دوستانه ای دارند و در مراسم افتتاح ساخت و سازها آنها را به کار می‌گیرند؟! سخنگوی تاریخی متروپولیست‌ها ((حاجی آقای صادق هدایت)) است. عموماً‌با تحصیلات و دانش میانه خوبی ندارند و در دوران دبیرستان همیشه انشای ((فایده گاو چیست)) را بر «علم بهتر است یا ثروت» ترجیح داده اند.

متروپولیست‌ها علاقه‌‌‌ی عجیبی به مطالعه تاریخ ژنرال‌‌های امپراطوری روم که تصاحب خزانه هدف اصلی آنان بود، دارند و این داستان‌ها را از بردارند در حالی که هنوز قادر به یک امضای درست از فامیل خود نیستند. متروپولیست‌ها مرتباً‌ تولید الیگارش می‌کنند و رابطه مستقیم با الیگارش‌‌های منطقه‌ای دارند.

سندیکای جنایتکاران مالی یا سرمایه‌داری جنائی روز فاجعه برج متروپول را به عنوان شاهکار اقتصاد ساخت و ساز در جهان نام گذاری و مقرر گردیده مجسمه عبدالباقی نیز به عنوان اسطوره و نماد متروپولیست‌ها در شهر سیسیل ایتالیا برپا شود . قرار شده منبعد متروپولیست‌ها سندیکای ملی متروپولیست‌ها را بنیان گذاری نمایند. همچنین به پاس شاهکار عبدالباقی در شهرت متروپولیست‌ها قرار شده مدال بزرگ خلافکاران جهان به نام «حاجی باقی» همه ساله به بزرگترین سازنده اقتصادهای کاغذی اعطا شود.

مشخصه متروپولیست‌ها سقوط ساخت و ساز و سپس سقوط اقتصاد عملکرد متروپولیست‌ها در حوزه جرایم اقتصادی است  زیرا باعث آسیب سازنده به نظام اقتصادی کشور و جلوگیری از پیشرفت و توسعه با علم کردن توسعه کاذب می‌شوند.

آنها در ساخت و سازها از شمع و گل و پروانه بجای شمع کوبی ۲۷ متری و استفاده از کمانچه و سی‌تار به‌جای کمانچه ساختمان و به‌کاربردن ‌خال لب به جای خال جوش و استفاده از وافل شیرینی به جای وافل ساختمان استفاده می‌کنند که کمترین لوح تقدیر آنان کارآفرین برتر بوده است؟

در واقع عبدالباقی و متروپل آبادان نماد اقتصاد متروپولیست‌ها که کشور را بر باریکه‌ای از آهن با چهار جوش نازک وصل کرده و انتظار دارند جامعه کار و تولید آن را به منزل مقصود برساند.

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights