آشیان / استانی / نیاز احتمالی‌ مرکز مراجعه کارگران جنسی‌ به بودجه بیشتر

نیاز احتمالی‌ مرکز مراجعه کارگران جنسی‌ به بودجه بیشتر

شهرگان: زنانی که در شرایط جان فرسای بازار تجارت جنسی‌ هستند به مکانی امن نیاز دارند که به هنگام ضرورت به آن مراجعه کنند، اما مرکزی که در نتیجه برگزاری کمیسیون رسیدگی به مساله زنان مفقود شده با بودجه دولت استانی تأسیس شد ممکن است پول کافی‌ برای باز ماندن ۲۴ ساعته آن نداشته باشد.

خانم مارلین جورج، از کمیته مموریال مارچ روز سه‌ شنبه به شورای شهر ونکوور گفت مرکز مراجعه «آرزوی» ونکوور، که در دسامبر ۲۰۱۲ هنگامی که نتیجه رسیدگی انتشار یافت از دولت استانی ۷۵۰،۰۰۰ دلار بودجه در یافت کرد، ممکن است تنها بتواند ۱۸ ساعت در شبانه روز باز باشد.

7278863-520x335 نیاز احتمالی‌ مرکز مراجعه کارگران جنسی‌ به بودجه بیشتر

مدیر مرکز «ارزو» در مسافرت بوده و دسترس نبود اما شهردار گرگر رابرتسن هر گونه کمبودی در این زمینه را یک «نگرانی‌ بزرگ» دانست. او گفت: «انتظار داریم از جانب استان بودجه کافی‌ فراهم شود تا اطمینان یابیم این زنان به جایی‌ امن دسترسی‌ دارند» و اضافه کرد شهرداری هم کمک مالی‌ خواهد کرد.

کارکنان شهرداری در مورد سه‌ توصیه کمیسیون رسیدگی، شامل طرح‌هایی‌ برای رسیدگی به عوارض منفی‌ تجارت جنسی، ایجاد دو شغل سازمانی به عنوان رابطین بین اهالی محل و زنان، و همکاری با پلیس برای کاهش تعداد اخطار‌های قانونی برای جرایمی جزئی مانند عبور از عرض خیابان است.

خانم مری کلیر ذاک، مدیر مرکز سیاست‌های اجتماعی ونکوور می‌‌گوید شهرداری پیش‌تر قدم‌های زیادی برای رسیدگی به این مشکل برداشته است، و در این زمینه به افزایش ۳۲ درصدی مبالغ اختصاص یافته به امنیت کارگران جنسی‌ و سیاست‌های بازدارنده برای جوانان از سال ۲۰۱۰ اشاره کرد.

اما کارهای بیشتری در دست اقدام است. یک پروژه آزمایشی‌ برای آموزش کارکنانی جهت برخورد با مسئله تبعیض نسبت به کارگران جنسی‌ بهار آینده شروع شده و در کنار آن مطالعات جهت دستیابی به بهترین روش‌های کمک به زنانی که مایلند از این حرفه خارج شوند تداوم می‌‌یابد.

روز چهاردهم فوریه راهپیمایی سالانه یادبود زنان مفقود شده و به قتل رسیده از بخش شرقی‌ داون تاون از کامیونیتی سنتر کارنیز شروع می‌‌شود.

Metro News

درباره شهروند بی‌سی

پیشنهاد خوانش

میراث زیبا و ماندگاری که علیرضا برجاگذاشت نگار چلالی - بهادر موسوی

خبر از دست دادن زود‌هنگام دوست و همکار عزیزمان، علیرضا احمدیان، قلب ما را مملو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *