تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

هفت‌شنبه‌های بلوچ

پاسخ به آمریکا

آیت‏الله نوری همدانی با اشاره به سخنان جان کری و اوباما در باره ایران گفت: “بیان این سخنان موجب تأسف است، اوباما گفته که ایران به دلیل فشارها حاضر شده بر سر میز مذاکره بنشیند، باید به این سخنان پاسخ گفت.”

از آنجایی‌که این آیت‏الله برای خودش مرجع تقلیدی است، نمی‏شود به دستورش بی تفاوت ماند. لذا من به نوبۀ خودم به این سخنان پاسخ می‏دهم:

ای اوباما! و ای جان کری! چرا شما هر کجا که میکرفون گیر می‏آورید نسنجیده حرف می‏زنید؟ متوجه نیستید که حرف‏های شما رصد می‏شود و سپس باعث تأسف می‏گردد؟

آقای اوباما! ما توقع نداشتیم که مرد گنده‏ای مثل شما هم از این حرف‏ها بزند. برعکس انتظار ما این بود که اگر جان کری چنین حرف‏هایی می‏زند شما صدایش بزنید گوشش را بکشید و او را و هوش و حواسش را سرجایشان بنشانید. بازی کردن با دم شیر برای شما گران تمام می‏شود. حتی اگر آن شیر در حال نرمش قهرمانانه باشد. اگر پس فردا همین آیت‏الله همدانی نوری عصبانی بشود و شما را نفرین بکند چه خاکی دارید که بر سرتان بریزید؟ ایمان و اعتقاد اگر ندارید ترس از خدا که باید داشته باشید. کجای ایران زیر فشار بود که شما هی شایعه راه می‏اندازید که ما به دلیل فشار حاضر به مذاکره شده‏ایم؟ ما که تا ابد بنا نداشته‏ایم با شما رابطه نداشته باشیم. حداقل نشریات ما را بخوانید و از این انبوه خاطراتی که از حضرت امام این روزها نقل می‏شود آگاه بشوید. ما اگر از دیوار سفارت شما بالا رفتیم، اگر پرچم‌تان را آتش زدیم و اگر سی و خورده‏ای سال فریاد زدیم: “مرگ بر شما” به این خاطر بود که “رشتۀ وفا را پاره کنیم شاید گره خورد به هم نزدیک‏تر شویم”. وقتی شما اهل معامله هستید و ما هم اهل معامله هستیم دیگر چه جای قهر کردن می‏ماند؟ نباید جای اینگونه حرف‏ها باشد. اگر می‏بینید بعضی از مسئولان ما چنین حرف‏هایی می‏زنند شما باید بدانید که برای مصارف داخلی است. ما توقع نداشتیم که شما هم مصارف داخلی داشته باشید. شما که یک عمر ما را شیطان بزرگ خطاب نکردید. همانطور که گزینه جنگ روی میز شماست گزینه شلنگ تخته هم توی کشوی ماست. خوشتان می‏آید ما دوباره در دور بعدی انتخابات احمدی نژاد را بکنیم رئیس جمهور خودمان؟ اگر نه، خوب بگیرید جلوی این زبان صاحب مرده خودتان را.

همایش سادات

بر اساس آمارِ ادارۀ  ثبت احوال، در کشور شش و نیم میلیون سیّد که تا کنون سیّد بودن آنها احراز شده است وجود دارد.

مملکت که اسلامی باشد، آمار و ارقام خیلی‏چیزها دست آدم می‏آید و دیگر چپ و راست هر کسی برای آدم، ادا و اصول سیّدبازی در نمی‏آورد. شما در زمان شاه فراری به دنیا نیامده بودید. در آن زمان اصلاً آمار درست حسابی‏ای در این موارد حیاتی وجود نداشت. به همین خاطر، یکهو هر سی و پنج میلیون نفر از دم سیّد شدند. در نتیجه حضرت امام که خودشان سیّد بودند چاره‏ای نداشتند جز اینکه تشریف بیاورند و ببینند حرف حساب آنها چیست. که در همان دهۀ فجر بدون فوت وقت سید بودن خیلی‏ها را محرز ندانستند و خلاصه انفجار نور و زور و بالای پشت بام و از این قبیل چیزها پیش آمد که تا همین حالا هم ادامه دارد. از آن سی و پنج میلیون سیّدِ “روح منی خمینی، بت شکنی خمینی”، فعلاً فقط شش و نیم میلیون سیّد احراز شده داریم که به سادات معروف هستند. ممکن است شما فکر کنید که این آمار به چه درد ما می‏خورد. همین فکر نشان می‏دهد که شما شرعیات خوبی ندارید. سادات جایگاهشان آنقدر والاست که شما می‏توانید خمس خود را به آنها بپردازید. داشتن چنین نیروی عظیمی در فردای صد و پنجاه میلیونی کشور اسلامی ما در هنگام برنامه‏ریزی، نعمتی است خدا دادی که سایر کشورهای اسلامی از آن محرومند. خوشبختانه در کشور ما قدر این عزیزان را می‏دانند و سال گذشته نخستین همایش آنها را در قم تشکیل دادند. چنانچه شما هم جزو سادات تشریف دارید و سید بودنتان محرز شده است. (اگر پروسۀ احراز شدن سیّدی برایتان مهم است، باید تا حوزه تشریف ببرید تا طلبه‏ای، آن را  برای شما شرح بدهد. البته شب آنجا نخوابید.) و به این همایش دعوت نشدید، نگران نباشید چون همایش دیگری در راه است.

 تاریخ ثابت کرده است که هیچ همایشی تا ابد، خشک و خالی باقی نمی‏ماند. همیشه از دل همین همایش‏ها چیزهای بهتری بیرون آمده است. روی همین اصل، راه اندازی یک حزب می‏تواند برای همایش سادات، دست‏آورد خوبی باشد. مخصوصاً که ما در سرتاسر جهان، حزب سادات نداریم. برای آنکه با انور سادات ملعون اشتباه نشود بهتر است آن را “حزب‏الاسادات‏المحرزه‏” بنامیم. این جناح بندی‏های اصولگرا و غیر اصولگرا آحاد ملت ما را رو در روی هم قرار می‏دهد. از این رو در رویی، صندوق‏های رأی ما آسیب می‏بیند و در بلند مدت نماز جمعه دچار ریزش می‏شود. وقتی ما حزب قوی “سادات‏المحرزه” را داشته باشیم. شش و نیم میلیون نیروی کمکی سیاسی برای عزیزان نظامی خود مهیا کرده‏ایم که در خدمت نظام و ولایت خواهند بود. این نیروی عظیم در فتنه‏هایی مثل فتنۀ سال هشتاد و هشت اگر یکهو همایش خود را در خیابان نمایش بدهد، فی‏الفور کشور را از خطرات و توطئه‏های دشمنان محافظت خواهد کرد. نقل است از ابن عباس که فرمودند: ” اذا جاء زماناً (یعنی اینکه زمانی خواهد رسید) الحزب فقط حزب‏السادات‏المحرزه” یعنی که حزب فقط حزب‏الله، رهبر فقط روح‏الله. که در اینجا مراد و مقصود همانا حضرت رهبری می‏باشد. ولله اعلم بالصواب. شما هم اینقدر گیر ندهید.

 مرقد آن است که خود ببوید

بسیجیان کاشانی با شصت لیتر گلاب ناب دو آتشه با اسانس بالای چهل درصد، حرم مطهر حضرت امام را شستشود دادند و عطر افشانی کردند.

گلاب از زمان‏های بسیار بسیار قدیم یک منبع طهارت و پاکیزگی بوده اما اجداد ما به خاطر نبودن عتبات عالیه و قبور متبرکه، مجبور بودند از آن در تهیه زولبیا و بامیه و فرنی و حلوا استفاده بکنند. اما در زمانهای بسیار بسیار حالا که بزرگان ما خیلی وفات کرده‏اند و ما هم به اهمیت آرامگاه پی برده‏ایم،  ارزش این مایع خوشبو را بهتر شناخته، از آن در شستشو و سپس عطرافشانی استفاده می‏کنیم.

کفار که در هر زمینه‏ای با اختراع چیزهای عجیب و غریب تلاش کرده‏اند از ما پیشی بگیرند در این زمینه عقب مانده و هنوز نتوانسته‏اند مایعی اختراع کنند که به مقدسی گلاب باشد. در مورد عظمت این مایع همینقدر کافی است که شما هر کجای کرۀ زمین که حفاری بکنید احتمال اینکه به نفت دسترسی پیدا کنید هست اما گلاب فقط در مملکت اسلامی قمصر کاشان درجه یک آن تولید و سپس به اقصی نقاط جهان برده می‏شود تا با آن حرم‏های متبرکه را شستشو داده عطر افشانی بکنند.

شما همچنین نباید به حرف امروز دایی من گوش بدهید. خود او زمانی که حضرت امام(ره) تشریف آوردند دنبال ماشین ایشان آنقدر دویدند که غش کردند. اما بعدها که در زندان توبه نکرد و مورد عقوبت الهی قرار گرفت، بد دهان گردید. البته او تقصیر چندانی ندارد و من در این زمینه مقصر هستم که نباید نظر او را در این زمینه می‏پرسیدم. اما چون عمه‏جان نبود نظر او را آن هم با عطوفت اسلامی هر چه تمامتر که آن روی سگش بالا نیاید پرسیدم. متأسفانه باز هم او بی ظرفیتی نشان داده و با پرخاش گفت:” مقبره آن است که خود ببوید. یک لیتر گلابِ نه چندان نابِ یک آتشه با همین اسانسِ شیشه‏های بازاری می‏تواند مستراح یک پادگان را هم معطر کند. چه خبر است شصت لیتر؟”

صدور شناسنامۀ نمادین برای شهدا

معاون ثبتیِ سازمان ثبت و احوالِ کشور اعلام کرد که به زودی برای شهدا شناسنامه‌های نمادین  صادر خواهد شد.

با توجه به اینکه  شهیدان زنده‏اند و نزد پروردگارشان روزی می‏خورند دلیلی ندارد که مثل بقیه مردگان بی شناسنامه باشند.

در حال حاضر افرادی که نصف شهدا زنده نیستند دارند سرانه و سبد کالا می‏گیرند در حالیکه شهدا از دریافت این پول و این سبد محروم هستند. درست است که شهدا جایگاه والای ملکوتی را رها نمی‏کنند و برای گرفتن صنار سه شاهی و دوتا مرغ یخ‏زده به این جهان گذرا تشریف نمی‏آورند، اما راه حل وجود دارد. اگر بانک مرکزی پذیرفت که با شناسنامۀ نمادین برای این بزرگواران حساب نمادین باز کند که هیچ، اگر نپذیرفت بنیاد شهید که هست. این بنیاد مال شهداست. پول، جنس، کالا، طلای شکسته، نقرۀ قدیمی به درد نخور، همه چیز قبول می‏کند. دولت می‏تواند مبلغ کل را به حساب این بنیاد واریز کند. برای سبدها هم بنیاد، آدم می‏فرستد بیاورند.

یکی دیگر از محاسن صدور شناسنامه برای این عزیزان نمادین، خدمت به دین ماست. با توجه به  وارد شدن بحث تقلب توسط فتنه و دشمنان نظام، این عزیزان با شرکت نمادین خود در انتخابات می‏توانند حمایت از انقلاب و رهبری را به نمایشِ نمادین بگذارند.

 شهدا با قربانی کردن جان خود تا ابد حمایت خود از جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را به ثبت رسانده‏اند و طبیعی است که در همۀ انتخابات رأی خود را به کاندیدایی بدهند که در خط مقام معظم رهبری و آرمانهای انقلاب گام برمی‏دارد.

دادن پست‏های نمادین کلیدی در وزارت نفت، دفاع و حتی کشور به این عزیزان، روحیۀ ایثارگری را تقویت می‏کند. از طرفی ما در مقابل بحث‏های جانبی حقوق بشر که حربه‏ای است در دست کفار، بحث “حقوق فرا بشر” را مطرح می‏کنیم. بحثی که به صورت نمادین  مفسرین شهید ما آن را به پیش خواهند برد. با استفاده از همین عزیزان ما سمینارهایی با حضور کشورهای مسلمان منطقه برگزار خواهیم کرد تا آنها هم در مقابل این معضل حقوق بشر که کفار خلق کرده‏اند نفسی بکشند.

البته قانون اساسی ممنوعیتی برای ورود شهدا به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تعیین نکرده است. اینان که خود در مبارزات به شهادت رسیده‏اند چرا از همان طریق به ریاست جمهوری نرسند؟ فکرش را بکنید در میان دوستداران ولایت و مومنین چه ولوله‏ای خواهد افتاد. اشک شوق است که در همه جا موج خواهد زد. بسیار طبیعی است که در چنان صورتی کسی را یارای رقابت و جرأت رویاروی با شهدا نباشد و ما شاهد صندوق‏های رأی سی و پنج میلیونی به بالا باشیم.

ممکن است دشمنان نظام چنین القاء کنند که پس از انتخاب شدنِ رئیس جمهور، چون شهید حضور فیزیکی ندارد مسئله دچار اشکال اساسی خواهد شد، در صورتیکه حضرت ولی عصر ارواحنا فدا هم در غیبت تشریف دارند اما حکومتِ خود را، از طریق نمایندۀ برحق انجام می‏دهند. در چنان صورتی حکومت دنیوی هم بر دوش پر توان ولایت خواهد افتاد که این همان وعدۀ سعادت فی‏الدارین است و رساندن پادشاهی هر دوجهان به اشرف مخلوقات که در اینجا کسی نیست جز مقام معظم رهبری.تکبیر.

  

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights