صفحه را انتخاب کنید

همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله ایران در لندن

همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله ایران در لندن

Modera London 1

پیام سالگرد دوسالگی حامیان "مادران پارک ﻻله" در لندن:

مادران پیروز خواهند شد

 

همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله روز شنبه سوم دسامبر، از ساعت ۲ تا ۳ بعد از ظهر

همدردی و همصدائی حامیان »مادران پارک ﻻله «در لندن.

پیام دوسال ماندگاری مان در خیابان های لندن: مادران پیروز خواهند شد! 

در اوج روزهای جنبش سبز مادران عزادار ایران، بطور خودجوش سر بر آوردند و طی مدتی کوتاه حرکتی هدفمند و حقوق بشری را بنیان گزاردند.  ما حامیان مادران عزادار لندن، زنانی از طیف‌های مختلف فکری در لندن هستیم که همگی‌مان در اهداف و شیوه دادخواهی مادران وحدت نظر داریم.  حرکت مان را از روزجهانی حقوق بشر یعنی ده دسامبر۲۰۰۹  آغاز نمودیم و مرتباً شنبه‌های اول هر ماه در میدان ترافالگار جمع شدیم و با پلاکارد و پخش اعلامیه به روشنگری در مورد وضع حقوق بشر و آخرین خبرهای مادران پارک ﻻله پرداختیم.  در این دوسال افرادی در لندن که به کار مادران عزادار در ایران اعتقاد داشتند، یشتیبان و کمک راهمان شدند و بی شک بدون این پشتیبانی، نمی توانستیم تاکنون دوام آوریم.

Modera London

بزرگداشت دوسالگی مان را ازاین رو برگزار می کنیم که علیرغم تفاوت نظرها و دشواری‌های زندگی، توانستیم در کنار مادران داخل ایران بایستیم و صدای آنان را در حد امکان خود، بگوش جهانیان برسانیم.

بی شک دوسال ماندگاریمان، به یمن حضور واستقامت مادران پارک ﻻله ممکن بوده است. آنها که توانستند با وحدت و یگانگی در این راه دشوار ما را همراه خود به پیش برند.  ما از اینکه در این دوسال توانستیم انعکاسی از صدای حقوق بشری مادران ایران باشیم، خوشحالیم و به آنها تبریک می گوییم.

ما همچنان به اصول اولیه خود که در آن خواستار آزادی کلیه زندانیان سیاسی و عقیدتی، لغو مجازات هر گونه اعدام، محاکمه آمرین و عاملین بازداشت‌ها و کشتار معترضان ۳۲ سال اخیر ایران شده بودیم، پایبندیم و در قلبمان بدان ایمان داریم که پیروز خواهیم شد.

حامیان «مادران پارک ﻻله ایران»  لندن – انگلستان 

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> به سوی واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

مطالب شهرگان را مشترک شوید

برای دریافت تازه‌ترین مطاالب و به‌روزرسانی‌های مطالب شهرگان، به لیست پستی ما بپیوندید.

اشتراک شما با موفقیت انجام شد