آشیان / سياست / همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله ایران در لندن

همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله ایران در لندن

Modera-London-1 همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله ایران در لندن

پيام سالگرد دوسالگی حاميان "مادران پارک ﻻله" در لندن:

مادران پيروز خواهند شد

 

همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله روز شنبه سوم دسامبر، از ساعت ۲ تا ۳ بعد از ظهر

همدردی و همصدائی حاميان »مادران پارک ﻻله «در لندن.

پيام دوسال ماندگاری مان در خيابان های لندن: مادران پيروز خواهند شد! 

در اوج روزهای جنبش سبز مادران عزادار ايران، بطور خودجوش سر بر آوردند و طی مدتی کوتاه حرکتی هدفمند و حقوق بشری را بنيان گزاردند.  ما حاميان مادران عزادار لندن، زنانی از طيف‌های مختلف فکری در لندن هستیم که همگی‌مان در اهداف و شيوه دادخواهی مادران وحدت نظر داريم.  حرکت مان را از روزجهانی حقوق بشر يعنی ده دسامبر2009  آغاز نموديم و مرتباً شنبه‌های اول هر ماه در ميدان ترافالگار جمع شديم و با پلاکارد و پخش اعلاميه به روشنگری در مورد وضع حقوق بشر و آخرين خبرهای مادران پارک ﻻله پرداختيم.  در اين دوسال افرادی در لندن که به کار مادران عزادار در ايران اعتقاد داشتند، یشتیبان و کمک راهمان شدند و بی شک بدون اين پشتیبانی، نمی توانستيم تاکنون دوام آوريم.

Modera-London همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله ایران در لندن

بزرگداشت دوسالگی مان را ازاين رو برگزار می کنيم که عليرغم تفاوت نظرها و دشواری‌های زندگی، توانستيم در کنار مادران داخل ایران بايستيم و صدای آنان را در حد امکان خود، بگوش جهانيان برسانيم.

بی شک دوسال ماندگاريمان، به يمن حضور واستقامت مادران پارک ﻻله ممکن بوده است. آنها که توانستند با وحدت و يگانگی در اين راه دشوار ما را همراه خود به پيش برند.  ما از اينکه در اين دوسال توانستيم انعکاسی از صدای حقوق بشری مادران ايران باشيم، خوشحاليم و به آنها تبريک می گوييم.

ما همچنان به اصول اوليه خود که در آن خواستار آزادی کليه زندانيان سياسی و عقيدتی، لغو مجازات هر گونه اعدام، محاکمه آمرين و عاملين بازداشت‌ها و کشتار معترضان ۳۲ سال اخير ايران شده بوديم، پايبنديم و در قلبمان بدان ايمان داريم که پيروز خواهيم شد.

حاميان «مادران پارک ﻻله ايران»  لندن – انگلستان 

درباره شهرگان

پیشنهاد خوانش

گرافیتی‌های «مسعود کاظمی؛ زندانی آزادی بیان» در تهران

گرافیتی‌هایی از مسعود کاظمی، روزنامه‌نگارِ زندانی به جرم اندیشه، که برای مصادیق آزادی بیان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *