آشیان / سياست / همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله ایران در لندن

همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله ایران در لندن

Modera-London-1 همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله ایران در لندن

پيام سالگرد دوسالگی حاميان "مادران پارک ﻻله" در لندن:

مادران پيروز خواهند شد

 

همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله روز شنبه سوم دسامبر، از ساعت ۲ تا ۳ بعد از ظهر

همدردی و همصدائی حاميان »مادران پارک ﻻله «در لندن.

پيام دوسال ماندگاری مان در خيابان های لندن: مادران پيروز خواهند شد! 

در اوج روزهای جنبش سبز مادران عزادار ايران، بطور خودجوش سر بر آوردند و طی مدتی کوتاه حرکتی هدفمند و حقوق بشری را بنيان گزاردند.  ما حاميان مادران عزادار لندن، زنانی از طيف‌های مختلف فکری در لندن هستیم که همگی‌مان در اهداف و شيوه دادخواهی مادران وحدت نظر داريم.  حرکت مان را از روزجهانی حقوق بشر يعنی ده دسامبر2009  آغاز نموديم و مرتباً شنبه‌های اول هر ماه در ميدان ترافالگار جمع شديم و با پلاکارد و پخش اعلاميه به روشنگری در مورد وضع حقوق بشر و آخرين خبرهای مادران پارک ﻻله پرداختيم.  در اين دوسال افرادی در لندن که به کار مادران عزادار در ايران اعتقاد داشتند، یشتیبان و کمک راهمان شدند و بی شک بدون اين پشتیبانی، نمی توانستيم تاکنون دوام آوريم.

Modera-London همبستگی و هم صدائی با مادران پارک ﻻله ایران در لندن

بزرگداشت دوسالگی مان را ازاين رو برگزار می کنيم که عليرغم تفاوت نظرها و دشواری‌های زندگی، توانستيم در کنار مادران داخل ایران بايستيم و صدای آنان را در حد امکان خود، بگوش جهانيان برسانيم.

بی شک دوسال ماندگاريمان، به يمن حضور واستقامت مادران پارک ﻻله ممکن بوده است. آنها که توانستند با وحدت و يگانگی در اين راه دشوار ما را همراه خود به پيش برند.  ما از اينکه در اين دوسال توانستيم انعکاسی از صدای حقوق بشری مادران ايران باشيم، خوشحاليم و به آنها تبريک می گوييم.

ما همچنان به اصول اوليه خود که در آن خواستار آزادی کليه زندانيان سياسی و عقيدتی، لغو مجازات هر گونه اعدام، محاکمه آمرين و عاملين بازداشت‌ها و کشتار معترضان ۳۲ سال اخير ايران شده بوديم، پايبنديم و در قلبمان بدان ايمان داريم که پيروز خواهيم شد.

حاميان «مادران پارک ﻻله ايران»  لندن – انگلستان 

درباره شهرگان

پیشنهاد خوانش

شعرخوانی شاعران آمریکایی علیه تحریم ایران به فرهاد میثمی تقدیم شد

شماری از شاعران آمریکایی غروب سه‌شنبه دو بهمن (۲۲ ژانویه) در واکنش به تحریم‌های دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *