رويدادها ورزش

یک ایرانی دومین گلزن برتر لیگ بلژیک

Ghochan یک ایرانی دومین گلزن برتر لیگ بلژیک

گلزنی گوچی در حضور کی روش

قوچان نژاد 24 ساله یکی از گزینه های کارلوس کی روش برای حضور در تیم ملی است که شاید اسم او را در لیست جدید تیم ملی ببینیم

رضا قوچان نژاد بازیکن دورگه ایرانی هلندی تیم سنت ترویدن بلژیک با 8 گل زده دومین گلزن برتر لیگ بلژیک است که در آخرین بازی تیمش نیز گلزنی کرد.  کارلوس کی روش در سفر اروپایی خود این بازیکن را زیر نظر گرفته و شنبه شب شب نیز از نزدیک بازی این بازیکن را در لیگ بلژیک تماشا کرده است که با گلزنی او به تیم لیرس همراه بود. قوچان نژاد که بیشتر با اسم مستعارش"گوچی" شناخته می شود، در این فصل  با قرارداد 3 ساله از تیم چامبور هلند به این تیم بلژیکی پیوسته است و در 11 هفته سپری شده از لیگ بلژیک با 8 گل زده نفر دوم جدول گلزنان است. این بازیکن 3 پاس گل نیز داده و در جام حذفی نیز طی 2 بازی یک گل به ثمر رسانده است. گوچی در بازی دیشب تیمش در جام حذفی نیز در ترکیب اصلی سنت ترویدن قرار داشت، اما این تیم با شکست 1- صفر مقابل کورتریک از گردونه مسابقات حذف شد.
قوچان نژاد 24 ساله متولد مشهد است و فوتبال حرفه ای خود را با تیم هیرنوین هلند اغاز کرده است ودر دو فصل اخیر نیز در لیگ دسته دوم هلند طی 47 بازی 21 گل به ثمر رسانده است. پست تخصصی این بازیکن راست پا فورواد است .

[سایت گل]

Related posts

فصلنامه “دِرَنگ” منتشر شد

شهرگان

ایران و چالش‌های منطقه‌ای پیش‌رو اقتصاد

شهرگان

سیاست خارجی‌ دولت هارپر در قبال خاور میانه و ایران

شهرگان

اظهار نظر