صفحه را انتخاب کنید

یک ایرانی دومین گلزن برتر لیگ بلژیک

یک ایرانی دومین گلزن برتر لیگ بلژیک

Ghochan

گلزنی گوچی در حضور کی روش

قوچان نژاد ۲۴ ساله یکی از گزینه های کارلوس کی روش برای حضور در تیم ملی است که شاید اسم او را در لیست جدید تیم ملی ببینیم

رضا قوچان نژاد بازیکن دورگه ایرانی هلندی تیم سنت ترویدن بلژیک با ۸ گل زده دومین گلزن برتر لیگ بلژیک است که در آخرین بازی تیمش نیز گلزنی کرد.  کارلوس کی روش در سفر اروپایی خود این بازیکن را زیر نظر گرفته و شنبه شب شب نیز از نزدیک بازی این بازیکن را در لیگ بلژیک تماشا کرده است که با گلزنی او به تیم لیرس همراه بود. قوچان نژاد که بیشتر با اسم مستعارش"گوچی" شناخته می شود، در این فصل  با قرارداد ۳ ساله از تیم چامبور هلند به این تیم بلژیکی پیوسته است و در ۱۱ هفته سپری شده از لیگ بلژیک با ۸ گل زده نفر دوم جدول گلزنان است. این بازیکن ۳ پاس گل نیز داده و در جام حذفی نیز طی ۲ بازی یک گل به ثمر رسانده است. گوچی در بازی دیشب تیمش در جام حذفی نیز در ترکیب اصلی سنت ترویدن قرار داشت، اما این تیم با شکست ۱- صفر مقابل کورتریک از گردونه مسابقات حذف شد.
قوچان نژاد ۲۴ ساله متولد مشهد است و فوتبال حرفه ای خود را با تیم هیرنوین هلند اغاز کرده است ودر دو فصل اخیر نیز در لیگ دسته دوم هلند طی ۴۷ بازی ۲۱ گل به ثمر رسانده است. پست تخصصی این بازیکن راست پا فورواد است .

[سایت گل]

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> به سوی واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

مطالب شهرگان را مشترک شوید

برای دریافت تازه‌ترین مطاالب و به‌روزرسانی‌های مطالب شهرگان، به لیست پستی ما بپیوندید.

اشتراک شما با موفقیت انجام شد