In touch with Diverse Iranian Community

یک ایرانی دومین گلزن برتر لیگ بلژیک

0 16

گلزنی گوچی در حضور کی روش

قوچان نژاد 24 ساله یکی از گزینه های کارلوس کی روش برای حضور در تیم ملی است که شاید اسم او را در لیست جدید تیم ملی ببینیم

رضا قوچان نژاد بازیکن دورگه ایرانی هلندی تیم سنت ترویدن بلژیک با 8 گل زده دومین گلزن برتر لیگ بلژیک است که در آخرین بازی تیمش نیز گلزنی کرد.  کارلوس کی روش در سفر اروپایی خود این بازیکن را زیر نظر گرفته و شنبه شب شب نیز از نزدیک بازی این بازیکن را در لیگ بلژیک تماشا کرده است که با گلزنی او به تیم لیرس همراه بود. قوچان نژاد که بیشتر با اسم مستعارش"گوچی" شناخته می شود، در این فصل  با قرارداد 3 ساله از تیم چامبور هلند به این تیم بلژیکی پیوسته است و در 11 هفته سپری شده از لیگ بلژیک با 8 گل زده نفر دوم جدول گلزنان است. این بازیکن 3 پاس گل نیز داده و در جام حذفی نیز طی 2 بازی یک گل به ثمر رسانده است. گوچی در بازی دیشب تیمش در جام حذفی نیز در ترکیب اصلی سنت ترویدن قرار داشت، اما این تیم با شکست 1- صفر مقابل کورتریک از گردونه مسابقات حذف شد.
قوچان نژاد 24 ساله متولد مشهد است و فوتبال حرفه ای خود را با تیم هیرنوین هلند اغاز کرده است ودر دو فصل اخیر نیز در لیگ دسته دوم هلند طی 47 بازی 21 گل به ثمر رسانده است. پست تخصصی این بازیکن راست پا فورواد است .

[سایت گل]

پاسخ دهید

مشاهدهٔ قبل از ارسال

نمایش متن بعد از ارسال