صفحه را انتخاب کنید

تمدید مهلت ارسال آثار و اعلام تغییرات گردانندگان جایزه‌ی خورشید

تمدید مهلت ارسال آثار و اعلام تغییرات گردانندگان جایزه‌ی خورشید

اطلاعیه‌ی جایزه‌ی خورشید: از آنجا که در هیأت داوران و شیوه‌ی مدیریت چهارمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر زنان ایران (خورشید) تغییراتی به وجود آمده است، مهلت ارسال آثار برای این دوره، یک ماه – تا پایان شهریور ماه – تمدید می‌شود.
تمام زنان شاعری که تاریخ چاپ اول مجموعه شعر آنها در صفحه‌ی شناسنامه‌ی کتاب، سال 1389 باشد یا سند اعلام وصول آن در سال 1389 صادر شده باشد، می‌توانند تا پایان شهریور ماه 1390 با ارسال پنج نسخه از کتاب خود به آدرس تهران، صندوق پستی 643/14185 در این رقابت شرکت کنند.
همچنین زنان شاعری که قصد دارند با کتاب شعر منتشرنشده‌شان در این رقابت حضور یابند، می‌توانند فایل وُرد یا پی‌دی‌اف کتاب خود را که تعداد صفحات آن دست کم باید به چهل صفحه‌ی A4 برسد، تا پیش از پایان مهلت ذکر شده به آدرس khorshid.prize@gmail.com ارسال کنند.
شایان ذکر است؛ خانم‌ها بهاره رضایی و گراناز موسوی همکاری خود را با این دوره ادامه نخواهند داد و جایزه‌ی خورشید نیز از این پس به شکل شورایی اداره می‌شود. همچنین، آقای علیرضا بهنام، شاعر، مترجم و منتقد به عنوان سخنگوی جایزه و خانم مهری جعفری، شاعر و منتقد به عنوان عضو هیأت داوران همکاری خود را با چهارمین دوره‌ی جایزه‌ی خورشید آغاز خواهند کرد. 

Advertisement

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی:

ویدیویی

بارگذاری...

فرم اشتراک ایمیلی

آرشیو شهرگان

مطالب شهرگان را مشترک شوید

برای دریافت تازه‌ترین مطاالب و به‌روزرسانی‌های مطالب شهرگان، به لیست پستی ما بپیوندید.

اشتراک شما با موفقیت انجام شد

Pin It on Pinterest

Share This