صفحه را انتخاب کنید

فراخوان جایزه داستان بیهقی‎

فراخوان جایزه داستان بیهقی‎

انجمن داستان بیهقی پس از سال‌ها فعالیت تخصصی در حوزه ادبیات و داستان کوتاه، در نظر دارد نخستین دوره جایزه داستان بیهقی را با هدف گسترش حوزه ادبیات داستانی از طریق ایجاد یک فضای رقابت ادبی و ارتباط بیش‌تر بین نویسندگان، منتقدان و مخاطبان فعال در این حوزه بعد از دو مرحله داوری به برگزیدگان اهدا کند.

از علاقه‌مندان دعوت شده است قبل از ارسال آثار، موارد زیر را مطالعه کنند:

۱- جایزه بیهقی تنها در حوزه داستان کوتاه برگزار می‌شود.
۲- شرکت‌کنندگان می‌توانند حداقل 2 و حداکثر 3 اثر را برای داوری ارسال کنند.
۳- کلیه آثار ارسالی لازم است که در محیط word 2003-2007 ( تایپ شده باشند.
۴-  نام، نام خانوادگی، نام داستان، سن، شهر و استان محل سکونت، آدرس دقیق پستی، آدرس پست الکترونیک و شماره تلفن تماس با نویسنده در یک صفحه جداگانه در پایان هر اثر ارسالی درج شود.
۵- داستان‌های ارسالی قبلا در هیچ مسابقه‌ای برگزیده نشده باشند.
۶- جایزه داستان بیهقی محدودیت موضوعی را برای ارسال آثار درنظر نگرفته است.
۷- آثار رسیده به دبیرخانه طی دو مرحله مورد داوری قرار می‌گیرند و اسامی نفرات راه‌یافته به مرحله دوم قبل از آغاز داوری نهایی منتشر خواهند شد.
۸- مهلت ارسال آثار تا تاریخ پانزدهم دی‌ماه 1391 است و این مدت به دلیل زمان لازم برای بررسی دقیق داستان‌ها تمدید نخواهد شد. ضمنا زمان و مکان برگزاری مراسم اختتامیه متعاقبا از طریق سایت انجمن اعلام خواهد شد.
۹- علاقه‌مندان به شرکت در جایزه داستان بیهقی لازم است آثار خود را از طریق پست‌ الکترونیکی انجمن به دبیرخانه این جایزه ارسال کنند.

دبیر جشنواره بهاءالدین مرشدی است و اسامی داوران آن به این شرح است: اسدالله امرایی، ابوتراب خسروی، مهسا محب‌علی، محمدعلی علومی، احمد اکبرپور، احسان شاه‌طاهری، میثم غفوریان صدیق .

علاقه‌مندان به شرکت در جایزه داستان بیهقی می‌توانند آثار خود را از طریق پست‌ الکترونیکی انجمن به نشانی bayhaqistory@gmail.com به دبیرخانه این جایزه ارسال کنند.

Advertisement

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی:

ویدیویی

بارگذاری...

فرم اشتراک ایمیلی

آرشیو شهرگان

مطالب شهرگان را مشترک شوید

برای دریافت تازه‌ترین مطاالب و به‌روزرسانی‌های مطالب شهرگان، به لیست پستی ما بپیوندید.

اشتراک شما با موفقیت انجام شد

Pin It on Pinterest

Share This