تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

Army and Navy پس از ۱۰۱ سال فعالیت بسته می‌شود

Army and Navy پس از ۱۰۱ سال فعالیت بسته می‌شود

Army and Navy پس از ۱۰۱ سال فعالیت مستمر برای همیشه بسته می‌شود

به‌گزارش شهرگان به نقل از وبسایت دی.اچ؛ صاحب فروشگاه‌های «آرمی-اند-نی‌وی»، پس از آنکه در ماه مارس اعلام کرد این فروشگاه‌ها “تا اطلاع ثانوی”، عمدتا به دلیل وجود بیماری همه‌گیرCOVID-19 ، بسته خواهد شد امروز صاحب این فروشگاه ژاکی کوهن، اعلام کرد «آرمی-اند-نی‌وی» به طور دائم بسته می‌شود.

کوهن طی نامه‌ای این تصمیم را “دشوار”، اعلام کرد و گفت که امیدوار بود پس از تعطیلی مارس، مجدداً فروشگاه‌ها بازگشایی شوند، “اما چالش‌های اقتصادی COVID-19 بسیار غیرقابل تحمل بوده است.”

کوهن در نامه‌اش می‌نویسد گرچه اکنون این تصمیم اتخاذ شده است، اما هنوز فهمیدن و درک این تصمیم گیری سخت است.

وی خاطرنشان می‌کند: «سال گذشته در همین زمان ما صدمین سالگرد «آرمی-اند-نی‌وی» را جشن می گرفتیم – شرکتی که پدربزرگ من در سال ۱۹۱۹ شروع به کار کرد – و ما چشم به راه سال‌های آینده بودیم.»

اکنون، ما در حال بستن شرکتی هستیم که طی ۱۰۱ سال در قلب هشت منطقه در غرب کانادا قرار داشته است.”

وی می افزاید: “فروشگاه‌های «آرمی-اند-نی‌وی» در تمام فراز و نشیب‌های کشور در کنار کانادایی‌ها ایستاده‌اند، اما تأثیر اقتصادی این همه‌گیری جهانی، فراتر از هر چیزی است که ما تجربه کرده‌ایم.”

کوهن می‌نویسد که به تاریخ «آرمی-اند-نی‌وی» و سهم ما در چشم انداز کانادا افتخار می‌کند.»

کوهن در پایان این نامه می‌نویسد که این هفته‌های آخر را سپری خواهد کرد تا اطمینان یابد زنان و مردانی که برای «آرمی-اند-نی‌وی» کار کرده‌اند از حمایت ما برخوردار هستند. من از کارکنان و سال‌های خدمت آنها متشکر و سپاسگزارم. از تأمین‌کنندگان ما که با آنها چندین دهه روابط برقرار کرده‌ایم و البته مشتریان وفادار ما که در قلب تجارت ما بوده‌اند‌، قدردانی می‌کنم.

منبع

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights