صفحه را انتخاب کنید

تا پائیز ۲۰۱۷ حداقل حقوق در استان بریتیش کلمبیا به ساعتی ۱۱/۳۵ خواهد رسید

تا پائیز ۲۰۱۷ حداقل حقوق در استان بریتیش کلمبیا به ساعتی ۱۱/۳۵ خواهد رسید
حداقل حقوق ساعتی در استان‌های مختلف کانادا برابر 1 می 2016

حداقل حقوق ساعتی در استان‌های مختلف کانادا برابر ۱ می ۲۰۱۶

شهرگان: دولت استانی هفته گذشته اعلام کرد در طول ۱۷ ماه آینده حداقل حقوق را در طی دو نوبت افزایش خواهدداد و تا سپتامبر ۲۰۱۷ به رقم ساعتی ۱۱ دلار و ۲۵ سنت خواهد رساند، اولین افزایش در سپتامبر امسال رخ خواهد یافت و برابر آن، حداقل حقوق ساعتی ۴۰ سنت افزایش یافته و به رقم ۱۰ دلار و ۸۵ سنت خواهد رسید.

هم‌اکنون حداقل حقوق ساعتی ۱۰ دلار و ۴۵ سنت است.

آمار حداقل حقوق در دیگر استان‌ها برابر ۱ می ۲۰۱۶ را در این لینک می‌توان مشاهده کرد.

دولت کریستی کلارک از سال ۲۰۱۱ شش مرتبه حداقل حقوق را افزایش داده است و به گفته این دولت، کارگرانی که تمام وقت کار می‌کنند، با افزایش حقوق‌شان در سپتامبر ۲۰۱۷، می‌توانند در طول سال بعدی، ۱ هزار و ۴۰۰ دلار بیشتر درآمد کسب کنند.

در مقابل، دادخواست اینترنتی «برای ۱۵ دلار در ساعت بجنگیم» می‌گوید کسانی که در استان بریتیش کلمبیا تمام وقت کار می‌کنند و حداقل حقوق را دریافت می‌کنند، زیر خط فقر کانادا زندگی می‌کنند. این دادخواست اینترنتی تاکنون بیشتر از ۴۴ امضا کسب کرده است.

آمار دولت کانادا می‌گوید که خط فقر در سطح استان بریتیش کلمبیا، برای یک خانواده چهار نفره (والدین و دو فرزند) برابر آمارهای سال ۲۰۱۳ برای خانواده‌های روستایی، ۳۷ هزار و ۲۲۰ دلار و برای افراد مقیم ونکوور ۳۸ هزار و۷۱۷ دلار است.

برای حداقل حقوق خانواده‌های ۱ تا ۷ نفره در سطح کانادا در سال‌های ۱۹۹۲ تا ۲۰۱۴ این لینک را مشاهده کنید.

در مقابل حداقل حقوق که توسط دولت استانی معین می‌شود، درآمد کافی برای زندگی خانوادگی توسط گروه‌های فعال غیر دولتی می‌گوید برای زندگی یک خانواده چهار نفره در مترو ونکوور (والدین و دو فرزند)، والدین باید تمام وقت کار کنند و درآمدشان نباید از ساعتی ۲۰ دلار و ۶۴ سنت کمتر باشد.

این درآمد برای هر ساعت کار در شهر ویکتوریا مرکز استان برتیش کلمبیا ۲۰ دلار و ۲ سنت، و در شهرهای کملوپس ۱۷ دلار و ۲۱ سنت، پرینس جورج ۱۶ دلار و ۵۲ سنت و دره فریزر ۱۶ دلار و ۲۸ سنت در ساعت برای یک خانواده چهار نفره معین شده تا بتوانند فراتر از خط فقر زندگی کنند.

Website | + posts

سیدمصطفی رضیئی، مترجم و روزنامه‌نگار مقیم شهر برنابی است. او نزدیک به سه سال است در کانادا زندگی می‌کند و تاکنون ۱۴ کتاب به ترجمه او در ایران و انگلستان منتشر شده‌اند، همچنین چندین کتاب الکترونیکی به قلم او و یا ترجمه‌اش در سایت‌های مختلف عرضه شده‌اند، از جمله چهار دفتر شعر از چارلز بوکاووسکی که در وب‌سایت شهرگان منتشر شده‌اند. او فارغ‌التحصیل روزنامه‌نگاری از کالج لنگرا در شهر ونکوور است، رضیئی عاشق نوشتن، عکاسی و ساخت ویدئو است، برای آشنایی بیشتر با او به صفحه فیس‌بوک‌اش مراجعه کنید.

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی:

ویدیویی

بارگذاری...

فرم اشتراک ایمیلی

آرشیو شهرگان

ERROR
هیچ نظری در مورد پلت فرم Google شما وجود ندارد.

مطالب شهرگان را مشترک شوید

برای دریافت تازه‌ترین مطاالب و به‌روزرسانی‌های مطالب شهرگان، به لیست پستی ما بپیوندید.

اشتراک شما با موفقیت انجام شد

Pin It on Pinterest

Share This