صفحه را انتخاب کنید

بن‌بست در تعطیلی ۱۱ مدرسه شهر ونکوور برای جبران کاهش بودجه

بن‌بست در تعطیلی ۱۱ مدرسه شهر ونکوور برای جبران کاهش بودجه

شهرگان: فرآیند تعطیلی ۱۱ مدرسه راهنمایی و دبیرستان در شهر ونکوور فعلا معلق شده است تا موضوع «اتهام‌های جدی در فضای کاری مسموم» توسط ورک‌سیف بی‌سی بررسی شود.

ورک‌سیف بی‌سی می‌گوید احتمال دارد نمایندگان شورای مدارس شهر ونکوور، نسبت به کارکنان ارشد این شورا، قلدری کرده باشند.

گفته می‌شود که تمامی کارکنان ارشد این شورا فعلا به دلایل پزشکی به مرخصی طولانی مدت رفته‌اند.

در همین زمینه در شهرگان بخوانید: پیشنهاد تعطیلی دوازده مدرسه شهر ونکوور برای جبران کمبود بودجه؛ شورای مدارس ونکوور به بخشی از کاهش بودجه تن داد؛ بن‌بست کاهش فراتر از ۲۴ میلیون دلاری بودجه مدارس در شهر ونکوور؛ سوال‌های گزارشی تازه از عملکرد دولت استانی: یکی مانده به آخری در بودجه برای تحصیل دانش‌آموزان در میان استان‌های کشور

این بررسی‌ها بعد از آن شروع شد که انجمن سرپرستان مدارس بریتیش کلمبیا «نامه‌ای حاکی از نگرانی» به وزارت آموزش و پرورش استان ارسال کرد.

در این نامه گفته شده که کارکنان ارشد شورای مدارس ونکوور نیازمند حمایت در محیط کار خود در مقابله با قلدری و آزار هستند.

بدنبال ورود ورک‌سیف بی‌سی برای بررسی این موضوع، شورای مدارس ونکوور رای به لغو موقت فرآیند تعطیلی مدارس در سطح شهر داد و برنامه‌های مرور این موضوع در چند هفته آینده را هم کنسل کرد.

وزیر آموزش و پرورش استان هم اعلام کرده است که احتمال دارد شورای مدارس ونکوور را منحل کند تا راه انتخاب نمایندگان تازه برای این شورا باز بشود.

 

تعطیلی ۱۱ مدرسه برای جبران کاهش بودجه

۲۶ سپتامبر امسال، شورای مدارس شهر ونکوور فهرست ۱۱ مدرسه را منتشر ساخت که تا پایان امسال قرار است تعطیلی بشوند تا جبران کاهش فراتر از ۲۴ میلیون دلاری بودجه مدارس شهر بشوند.

دبستان‌های چمپلین هایت، مک‌براید، کویین الیزابت، تکامِش و راهنمایی‌های آدمیرال سیمور، دکتر آی آر لرد، گراهام د بروس، پیر الیوت ترودو، کویین آلکساندرا، سر گای کالیتون و دبیرستان گلداستون قرار است بنابراین برنامه‌ریزی بتدریج تعطیل بشوند.

Website | + posts

سیدمصطفی رضیئی، مترجم و روزنامه‌نگار مقیم شهر برنابی است. او نزدیک به سه سال است در کانادا زندگی می‌کند و تاکنون ۱۴ کتاب به ترجمه او در ایران و انگلستان منتشر شده‌اند، همچنین چندین کتاب الکترونیکی به قلم او و یا ترجمه‌اش در سایت‌های مختلف عرضه شده‌اند، از جمله چهار دفتر شعر از چارلز بوکاووسکی که در وب‌سایت شهرگان منتشر شده‌اند. او فارغ‌التحصیل روزنامه‌نگاری از کالج لنگرا در شهر ونکوور است، رضیئی عاشق نوشتن، عکاسی و ساخت ویدئو است، برای آشنایی بیشتر با او به صفحه فیس‌بوک‌اش مراجعه کنید.

نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

بارگذاری...

پادکست شهرگان


آرشیو شهرگان