تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

اعدام دسته‌جمعی در زندان‌های ایران

اعدام دسته‌جمعی در زندان‌های ایران

اعدام ۴۵ زندانی در سه زندان رجایی شهر، قزل‌حصار و ندامتگاه مرکزی کرج در سه روز گذشته

دبیرخانه کمیته بین‌المللی علیه اعدام – ۱۱ زندانی از متهمین جرائم مواد مخدر و قتل امروز در زندان رجایی شهر کرج به دار آویخته شدند.

به گزارش دبیرخانه کمیته بین‌المللی علیه اعدام سحرگاه امروز پنجشنبه ۲۷ فروردین‌ماه ۱۱ زندانی که به اتهام جرائم مربوط به پخش و قاچاق مواد مخدر و قتل به اعدام محکوم شده بودند، در زندان رجایی شهر کرج به دار آویخته شدند. اسامی و هویت زندانیان اعدام شده تا لحظه تنظیم این گزارش برای دبیرخانه کمیته بین‌المللی علیه اعدام مشخص نشده است.

زندان قزل‌حصار: روز سه‌شنبه ۲۶ فرودین ماه ۱۵ نفر در زندان قزل‌حصار کرج به دار آویخته شدند. محمد زحمتکش، معصوم علی میری، عسکر عبدی، سعید حسن مرادی، یحیا یوسفی، یدالله میرزایی، حسن رضایی اسامی‌ای هستند که برای دبیرخانه کمیته بین‌المللی علیه اعدام مشخص شده‌اند.

زندان رجایی شهر: روز سه‌شنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۱ زندانی در زندان رجایی شهر کرج اعدام شدند. هویت این زندانیان که اعدام شده‌اند مشخص نیست.

ندامتگاه مرکزی کرج: روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۸ زندانی در ندامتگاه مرکزی کرج به دار آویخته شدند. هویت شهاب کریمی، حمید فرجلو، حسن ابوالحسنی، احمد ملکی زاده، طالب نبی زاده، شهرام  قلی پور و سعید پور محمد برای دبیرخانه کمیته بین‌المللی علیه اعدام مشخص شده است. جسد این افراد تحویل داده شده و به خاک سپرده شده است.

منبعی موثق در رابطه با اعدام‌های اخیر گفت: «آمار اعدام زندانیان بیشتر آمار درز شده از زندان است و احتمال می‌رود فقط در زندان قزل‌حصار کرج از اول فروردین ۶۰ نفر اعدام شده باشند.»

منبعی دیگر در همین رابطه گفت: «ترس و وحشت تمامی زندانیان را برداشته است و در روزهای اول ماه اردیبهشت شاهد اعدام‌های بیشتری خواهیم بود.»

۲۷ فروردین ۱۳۹۴ – ۱۶ آوریل ۲۰۱۵

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights