تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

المپيک: داور آلمانی مبارزه مظاهری محروم شد

المپيک: داور آلمانی مبارزه مظاهری محروم شد
تبلیغات

• اخراج يکی از مسوولان فنی رينگ از المپيک

فدراسيون جهانی بوکس، داور آلمانی مبارزه علی مظاهری و بوکسور کوبايی را پنج روز محروم کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از قضاوت غيرمنصفانه فرانک شارماخ آلمانی در مبارزه بوکس علی مظاهری و حريف کوبايی، بوکسور ايرانی به دليل اعتراض به داور آلمانی رينگ را ترک کرد اما با دست دادن به مربيان حريف از سالن خارج شد؛ قضاوت پر حرف و حديث شارماخ در رسانه های مختلف جهان هم سر و صدا کرد و اکثر کاربران سايتهای معتبر هم حق را به مظاهری دادند.

هر چند قضاوت غيرمنصفانه شارماخ غير قابل انکار است اما برخی رسانه ها از احتمال محروميت مظاهری به دليل ترک رينگ نوشتند با اين حال فدراسيون جهانی بوکس با انتشار بيانيه ای از محروميت پنج روزه شارماخ خبر داد. در اين بيانيه که به مناسبت اين محروميت و همچنين اخراج يکی ديگر از داوران از المپيک صادر شده به نقل از رييس فدراسيون جهانی بوکس آمده است: “من عميقا از تصميمهای اتخاذ شده متاسفم. هدف اصلی ما حفظ راستی و انجام مسابقه های منصافانه است. من تمام تلاش ممکن را برای تقويت اين مولفه ها به کار خواهم بست.”

همچنين آقاجان آبی اف يکی از مسوولان فنی مبارزه مظاهری و بوکسور کوبايی هم بنا به تصميم فدراسيون جهانی بوکس از ادامه حضور در المپيک منع و از دهکده بازيها اخراج شد.

در جريان رقابتهای روز گذشته يک بوکسور ژاپنی نيز به دليل داوری ضعيف مسابقه اش را واگذار کرد که داور آن مسابقه هم محروم شد.

Website | + posts

نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی:

ویدیویی

بارگذاری...

پادکست شهرگان


آرشیو شهرگان