دیدگاه گزارش

«تا تو با منی، زمانه با من است»

Naser-Masoudi-2-287x300 «تا تو با منی، زمانه با من است»
بعد از سالیان متمادی و به همت همشهریان گیلک مقیم تورنتو که بانیان کانون دوستداران گیلان در شهر تورنتو هستند، توفیق دیدار این هم‌ولایتی‌ها و دیگر دوستداران دیرینه صدایم را داشتم. چه اندازه قادر به توصیف استقبال و شوق این دیدار فراموش نشدنی باشم؟ که نیستم. در تورنتو و مونترال بی‌نهایت مورد اقبال و تشویق عزیزان همشهری و ایرانیان عزیز قرار گرفتم و تجدید خاطره شد.
و اما آخرین کنسرتم در ونکوور حال و هوای دیگری داشت. لازم است از همیاری و برگزاری این کنسرت بسیار صمیمانه و باشکوه از آقای هادی ابراهیمی و همسر مهربانش خانم کتی و دیگر یاران و همکاران ایشان تشکر ویژه داشته باشم که شبی فراموش نشدنی را تدارک دیده بودند. زحمات این عزیز که مدیریت نشریه شهروند ونکوور را دارند قابل تقدیر و امتنان است.
عزیزانی که در چند روز اقامت من و همسرم، نهایت مهر و محبت فرمودند آقای بابک عباسپور و همسر مهربانش شعله خانم، آقای انوش ابراهیمی و همسرش سیرانوش نازنین، دوست هنرپرورم آقای حسین صادقی و همسر نازنیش مینو خانم، آقای سلمان باذوق و پری خانم همسرش، جناب آقای صوفی هم‌ولایتی مهربان و و و. . . عزیزانی که به ما مهر و محبت ارزانی داشتند. برای همه چیز از این مهرورزان نازنین سپاسگزاریم.
این دیدار با لحظه لحظه‌هایش در ضمیر باطن و عمق وجود ما باقی خواهد ماند.
با امید به دیداری دوباره
ارادتمند: ناصر و ناهید مسعودی
ونکوور سپتامبر ۲۰۱۱

Related posts

مرور میلاد ظریف بر «زمستان تپه‌های سوما» نوشته اکرم پدرام‌نیا

شهرگان

در جامعه‌ی بیمار سگ‌ها هم خوشحال نیستند

هاتف اسداللهی

جنگ، جنگ! ما همچنان به زندگی ادامه می‌دهیم

سپیده جدیری

اظهار نظر