تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

سعید حجاریان: کفن‌ها را داده‌اند خشک‌شویی تا بعد بگیرند و بپوشند

سعید حجاریان: کفن‌ها را داده‌اند خشک‌شویی تا بعد بگیرند و بپوشند

hajarian2

 وزیر سابق بهداشت با عده‌ای از رانت‌خواران در وزارتخانه خودش «برخورد کرده بود، بعد هم ناگهان در رسانه‌ها دیدیم که یک مشت مریض را برده‌اند و در بیابان‌ها گذاشته‌اند» و آن «اتفاق افتاد گردن وزیر».
سعید حجاریان در گفت‌وگو با روزنامه شرق با اشاره به اینکه «تندروها فعلاً ساکت هستند»، گفته است: تندروها «فعلاً کفن‌ها را داده‌اند خشک‌شویی تا بعدا بگیرند و بپوشند».
 حجاریان همچنین درباره گروه‌های فشاری که مقام‌های جمهوری اسلامی از آنها به عنوان «خودسر» نام می‌برند، گفته است: «اینها قابل کنترل هستند، اینها عددی نیستند».
 روزنامه شرق درعین حال از قول سعید حجاریان نوشته است که حسن روحانی «باید منتظر چالش‌های فراوان باشد» چرا که  اگر می‌خواهد راندمان را بالا ببرد «باید رانت را قطع کند» و این کار سختی است و «باید ایشان تا آخر بایستد».
 در این گفت‌وگو سعید حجاریان همچنین گفته است که «روحانی مشکلی که دارد این است که یک عده عناصر غیرمسئول به رانت دولتی چسبیده‌اند، و روحانی این رانت‌ها را باید قطع کند. اگر این کار را نکند اینها مشکلات جدی‌ای را ایجاد می‌کنند، چون که خوان خیلی گسترده شده است».
 سعید حجاریان «برای نمونه» به سرنوشت وزارت  مرضیه وحید دستجردی و برکناری او اشاره کرده و گفته است که وزیر سابق بهداشت با عده‌ای از رانت‌خواران در وزارتخانه خودش «برخورد کرده بود، بعد هم ناگهان در رسانه‌ها دیدیم که یک مشت مریض را برده‌اند و در بیابان‌ها گذاشته‌اند» و آن «اتفاق افتاد گردن وزیر».
[رادیو فردا]

About The Author

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights