UA-28790306-1
تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

مراسم عروسی یک زوج آمریکایی دستخوش بحران تعطیلی دولت فدرال آمریکا

مراسم عروسی یک زوج آمریکایی دستخوش بحران تعطیلی دولت فدرال آمریکا

 93475_758

پارک ملی یوسیمیتی در ایالت کالیفرنیا که توسط ادارات فدرال مدیریت می شود مجبور شد درهای خود را به روی مردم ببندد. امری که رویای این زوج را به کابوس تبدیل کرد.

بحران تعطیلی دولت فدرال آمریکا و اثرات ناشی از آن، ازدواج “جوی” و “آدام” یک زوج آمریکایی را با مشکل مواجه کرده بود اما نهایتا آنها با کمک و سخاوتمندی شهروندان با یکدیگر ازدواج کردند.

جوی میلر، عروس می گوید: «زمانی که فهمیدیم پارک یوسیمیتی روز ازدواج ما تعطیل خواهد شد و اینکه مراسم ازدواج ما قرار بود روز یکشنبه آینده برگزار شود، من دو روز تمام گریه می کردم.»

آدام براون همسر جوی می گوید: «در همان لحظه مغزم کار نمی کرد و شوکه بودم. می دانستم که چقدر این مراسم برای همسرم اهمیت دارد. ما به مدت یک سال برای این کار برنامه ریزی و پس انداز کرده بودیم.»

با وجود اینکه مشکل جوی و آدام به خوبی به پایان رسید اما برای آنها مخارجی به جا ماند. رزرو کردن اتاق برای ۸۵ مهمان عروسی ۱۵ هزار دلار برای این زوج هزینه در برداشت که این مبلغ به آنها بازپرداخت نمی شود.

93477_738

ماجرای این زوج که در رسانه های کالیفرنیا منتشر شد موجی از همبستگی با آنها را به وجود آورد. با کمک مردم مکان دیگری بین ۱۰ تا ۱۵ هزار دلار اجاره شد.

جن استاکیچ، صاحب یک رستوران طی ۴۸ ساعت بطور رایگان غذای جشن را آماده کرد.

جن استاکیچ، می گوید: “کشور در حال حاضر به گروگان گرفته شده است. فکر می کنم که جمهوریخواهان تلاش خواهند کرد تا از دسترسی مردم به سیستم درمان با قیمت مناسب جلوگیری کنند. اما به این افتخار می کنم که برای اولین بار دموکراتها کوتاه نیامدند. ما سلاح خود را داریم و مرعوب آنها نخواهیم شد.”

بحران تعطیلی دولت فدرال آمریکا زندگی حدود یک میلیون کارمند را تحت تاثیر منفی خود قرار داده است. اما تاثیر آن در واشنگتن بیشتر محسوس است زیرا دولت فدرال بیشترین کارمندان خود را در این منطقه دارد.

مرصاد نیوز

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> واپسین نوشته‌ها
تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: