آشیان / استانی / ونکوور دارای بدترین ترافیک در کانادا و به بدی لوس انجلس است

ونکوور دارای بدترین ترافیک در کانادا و به بدی لوس انجلس است

شهرگان: آخرین گزارش تام تام، شرکت تولید کننده ابزارهای الکترونیک رهیاب، حاکی‌ از آن است که تراکم ترافیک در ونکوور بدترین تراکم ترافیکی در کانادا و همپای لوس انجلس است.

این شرکت، که شاخص تراکم فصلی خود را هفته گذشته انتشار داد، برای رتبه بندی تراکم ترافیک در ۵۷ شهر آمریکای شمالی‌ با جمعیت بالاتر از ۹۵۰،۰۰۰ نفر از تکنولوژی رهیابی خود استفاده می‌‌کند.

برابر با این گزارش کلان شهر‌های ونکوور و لوس انجلس در صدر لیست قرار داشته، پس از آن‌ها سان فرانسیسکو، هونولولو، سیاتل، تورنتو و نیو اورلئان قرار می‌‌گیرند.

در دوره مورد بررسی‌ زمان یک سفر درون شهری در ساعت‌های اوج ترافیک در مقایسه با ساعات روانی‌ ترافیک به طور متوسط ۳۴ دقیقه طولانی‌تر بود. به عبارتی دیگر، خودرو سواران کلان شهر ونکوور در ساعات اوج ترافیک صبح و بعد از ظهر به طور متوسط ۸ در صد بیشتر از خودرو سواران کلان شهر تورنتو، و ۱۰ در صد بیشتر از خودرو سوران مونترال و شیکاگو معطل شدند.

Canada-News-1 ونکوور دارای بدترین ترافیک در کانادا و به بدی لوس انجلس است

اما، یک مشاور امور ترافیک در اتاوا هشدار داده است که این شاخص «تحلیلی نسبتاً سطحی است»، و به احتمال زیاد در ارتباط با بازاریابی برای ابزارهای الکترونیک رهیاب است.

باری ولار، استاد پیشین جغرافیا در دانشگاه اتاوا، می‌‌گوید محاسبه مقایسه‌ای منصفانه بین شهرها تقریباً غیر ممکن است.

 Source: Postmedia

درباره شهرگان

پیشنهاد خوانش

شعرخوانی شاعران آمریکایی علیه تحریم ایران به فرهاد میثمی تقدیم شد

شماری از شاعران آمریکایی غروب سه‌شنبه دو بهمن (۲۲ ژانویه) در واکنش به تحریم‌های دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *