صفحه را انتخاب کنید

این بار یک هنرپیشه زن تونسی پس از انتشار عکس نیمه برهنه خود، جنجال آفرید

این بار یک هنرپیشه زن تونسی پس از انتشار عکس نیمه برهنه خود، جنجال آفرید

Nadiaپس از "علیا ماجده المهدی" دختر جوان مصری که با انتشار عکس های برهنه خود ، جنجال آفرید ، این بار یک هنرپیشه زن در تونس ، با ظهور نیمه برهنه بر روی غلاف یک مجله ، حرف و حدیث های زیادی را برانگیخت.

نادیا بوسته هنرپیشه زن جوان تونسی که در بسیاری از سریال های تلویزیونی این کشور شرکت داشته است، در جواب منتقدان خود گفته است که "جسم انسان می تواند وسیله ای برای بیان او باشد بنابر این هیچ دلیلی نمی بینم تا جسم خود را از دیگران پنهان کنم".

اوایل این هفته عکس "نادیا" هنرپیشه تونسی بر روی غلاف مجله " تونسیان" در حالی که وی تنها قسمتی از سینه خود را پوشانده بود ، منتشر شد .

به گزارش العربیه اقدام نادیا واکنش های تندی را در رسانه های تونس بویژه در بین کاربران اینترنت از جمله فیس بوک و تویتر در پی داشته است.

اکثر کاربران تونسی در کامنت های خود با انتقاد از اقدام نادیا بوسته عملکرد وی را "تحریک آمیز" و برخلاف عرف جامعه تونس دانسته اند.

در مقابل هنرپیشه تونسی گفته است که نباید با اقدام وی تنگ نظرانه برخورد کرد و افزود که این کار را تنها با هدف تبلیغ برای فیلم ‏"حکایات تونسیه" که وی در آن نقش دارد ، انجام داده است.

وی در ادامه گفته است که هیچ دلیل قانع کننده ای نمی ببیند تا جسم خود را از دید دیگران پنهان کند.

پیش از نادیا بوسته ، علیا ماجده مهدی دختر ۲۰ ساله مصری با انتشار عکس کاملا برهنه خود روی وبلاگ ، فیسبوک و تویتر شخصی اش جنجال به راه انداخته بود .

علیا ماجده المهدی پس از واکنش های تند مردم محافظه کار مصر اقدام خود را "جنبش آزادیخواهی اونلاین" نامید و از آن دفاع کرد.

[العربیه]

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> به سوی واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

مطالب شهرگان را مشترک شوید

برای دریافت تازه‌ترین مطاالب و به‌روزرسانی‌های مطالب شهرگان، به لیست پستی ما بپیوندید.

اشتراک شما با موفقیت انجام شد