صفحه را انتخاب کنید

فعالیت مجدد پایگاه اطلاع ‌رسانی “سیتنا” آغاز شد

 

پایگاه اطلاع‌رسانی فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات (سیتنا)، پس از وقفه‌ای کوتاه مجددا با طرح، قالب، محتوا و ساختاری جدید در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

 

به گزارش موج، مسعود فاتح مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی سیتنا، با اعلام این خبر گفت: این پایگاه که به آدرس www.citna.ir  در فضای وب قابل دسترسی است، در طرح جدید علاوه بر انعکاس آخرین اخبار، رخدادها و رویدادهای حوزه ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات بخش‌های یادداشت، مقاله، گزارش، گفت و گو، نمایشگاه‌ها و سمینارها هم‌چنین کلیپ‌ها و عکس‌های دیدنی از حوزه را به قالب جدید افزوده است.
مخاطبان این پایگاه علاوه بر اطلاع از آخرین تحولات قیمت کدهای مختلف سیم‌کارت تلفن همراه در بازار، می‌توانند نرخ ارز و سکه را نیز که به صورت روزانه به‌روز می‌شود دنبال کنند. همچنین در بخش بازار بورس سیتنا آخرین قیمت برخی سهام های حوزه نیز به صورت لحظه‌یی به‌روز می‌شود.
فاتح گفت: این پایگاه همراه با تغییر قالب و محتوای ظاهری تغییر ساختار را نیز مدنظر قرار داده و از این پس به صورت کاملا خصوصی اداره می‌شود. در این راستا تلاش می‌شود انعکاس وقایع و رخدادهای حوزه ارتباطات در ایران و جهان با نگاهی نو به مقوله ارتباطات در دستور کار قرار بگیرد.
[موج]

 

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> به سوی واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

مطالب شهرگان را مشترک شوید

برای دریافت تازه‌ترین مطاالب و به‌روزرسانی‌های مطالب شهرگان، به لیست پستی ما بپیوندید.

اشتراک شما با موفقیت انجام شد