آشیان / رويدادها / ایران / فعاليت مجدد پايگاه اطلاع ‌رسانی “سيتنا” آغاز شد

فعاليت مجدد پايگاه اطلاع ‌رسانی “سيتنا” آغاز شد

 

پايگاه اطلاع‌رسانی فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات (سيتنا)، پس از وقفه‌ای کوتاه مجددا با طرح، قالب، محتوا و ساختاری جديد در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

 

به گزارش موج، مسعود فاتح مدير پايگاه اطلاع‌رسانی سيتنا، با اعلام اين خبر گفت: اين پايگاه که به آدرس www.citna.ir  در فضای وب قابل دسترسی است، در طرح جديد علاوه بر انعکاس آخرين اخبار، رخدادها و رويدادهای حوزه ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات بخش‌های يادداشت، مقاله، گزارش، گفت و گو، نمايشگاه‌ها و سمينارها هم‌چنين کليپ‌ها و عکس‌های ديدنی از حوزه را به قالب جديد افزوده است.
مخاطبان اين پايگاه علاوه بر اطلاع از آخرين تحولات قيمت کدهای مختلف سيم‌کارت تلفن همراه در بازار، می‌توانند نرخ ارز و سکه را نيز که به صورت روزانه به‌روز می‌شود دنبال کنند. همچنين در بخش بازار بورس سيتنا آخرين قيمت برخی سهام های حوزه نيز به صورت لحظه‌يی به‌روز می‌شود.
فاتح گفت: اين پايگاه همراه با تغيير قالب و محتوای ظاهری تغيير ساختار را نيز مدنظر قرار داده و از اين پس به صورت کاملا خصوصی اداره می‌شود. در اين راستا تلاش می‌شود انعکاس وقايع و رخدادهای حوزه ارتباطات در ايران و جهان با نگاهی نو به مقوله ارتباطات در دستور کار قرار بگيرد.
[موج]

 

درباره شهروند بی‌سی

پیشنهاد خوانش

مجموعه شعر ساناز داودزاده، مقام برتر جشنواره شعر اروپا را کسب کرد

«روی حروف مرده راه می‌روم» مجموعه شعر ساناز داودزاده، مقام برتر جشنواره شعر اروپا را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *