آشیان / استانی / راهیابی حسین فرامرزی به‌عنوان اولین وکیل کانادایی به کلوب افتخاری «وکلای طراز اول» آمریکای شمالی
حسین فرامرزی

راهیابی حسین فرامرزی به‌عنوان اولین وکیل کانادایی به کلوب افتخاری «وکلای طراز اول» آمریکای شمالی

حسین فرامرزی، وکیل ساکن ونکوور کانادا، به عنوان اولین وکیل کانادایی به کلوب افتخاری وکلای طراز اولآمریکای شمالی راه یافت.

شهرگان: کلوب وکلای طراز اول (Distinguished Justice Advocates) از وکلای برجسته و برتر کشورهای آمریکای شمالی قدردانی و تقدیر مینماید. کمتر از یک درصد از وکلای آمریکای شمالی عضو این کلوب هستند.

Faramarzi-150x150 راهیابی حسین فرامرزی به‌عنوان اولین وکیل کانادایی به کلوب افتخاری «وکلای طراز اول» آمریکای شمالی
حسین فرامرزی

حسین فرامرزی در سال ۲۰۱۵ نیز به عنوان اولین وکیل فارسی زبان کانادایی به کلوب افتخاری وکلای میلیون دلاریراه یافت. کلوب وکلای میلیون دلاری از وکلای برجسته و برتر کشورهای کانادا و آمریکا که حداقل در یکی‌ از پرونده‌های خود بیش از یک میلیون دلار غرامت برای موکلین خود دریافت نموده‌اند تقدیر می‌نماید.

حسین فرامرزی رشته حقوق (Juris Doctor of Law) را در دانشگاه بریتیش کلمبیا – کشور کانادا – به پایان رساند. حسین فرامرزی قبل از تحصیل در رشتهٔ حقوق، لیسانس خود را در رشتهٔ مهندسی‌ پزشکی‌ (Biomedical Engineering) در ایران دریافت نمود و سپس تحصیلات خود را در رشتهٔ فوق لیسانس مغز و اعصاب (Neuroscience) در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا ادامه داد.

افتخارات حسین فرامرزی شامل موفقیت در یکی‌ از طولانی‌‌ترین پرونده‌های حقوقی تاریخ ایالت بریتیش کلمبیا است که بیش از ۳۰ سال در دادگاه‌های کانادا در جریان بود (Kakavelakis v. Boutsakis). همچنین، حسین فرامرزی در پرونده Morrissey et. al. v. Seair et. al توانست بیش از ۱.۵ میلیون دلار غرامت برای موکلین خود دریافت نماید.

برای اطلاعات بیشتر از وب سایت کلوب افتخاری وکلای طراز اول بازدید نمائید:

https://distinguishedjusticeadvocates.com/listing/attorney-hossein-faramarzi/

درباره شهروند بی‌سی

پیشنهاد خوانش

مجموعه شعر ساناز داودزاده، مقام برتر جشنواره شعر اروپا را کسب کرد

«روی حروف مرده راه می‌روم» مجموعه شعر ساناز داودزاده، مقام برتر جشنواره شعر اروپا را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *