تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

نسخه چاپی شهرگان آشیانه‌نشین می‌شود

نسخه چاپی شهرگان آشیانه‌نشین می‌شود

نسخهی چاپی شهرگان تا توقف شیوع ویروس کرونا، آشیانهگزینی می‌‌کند و فقط بهصورت آنلاین منتشر میشود

بیش از ۲۷ سال هر هفته و در برهه‌هایی در سال‌های گذشته، هفته‌ای دوبار شهرگان (شهروند بی سی) را منتشر کرده‌ایم و آن را چون فرزندی از تمام بلایا، اتفاقات سیاسی، عوامل مالی، فشارهای کاذب ناشی از رقابت‌های ناسالم، چون دو دیده حفاظت کردیم و به خانه‌های شما رساندیم و یا به قول عده‌ای از خوانندگان عزیزمان به دل‌هایتان راه یافتیم. هیچ‌یک از شرایط سخت آن‌ سال‌ها قادر به عقب‌نشینی نشریه از صف مقدم انتشار، خبررسانی، آگاهی‌دهی و ارایه بخش‌های فرهنگی به‌ویژه ادبیات و هنر و همچنین سیاست و اجتماع نشد. دلیل این مقاومت و ماندگاری درازمدت، حمایت بخش اعظم جامعه مهاجر و گستردگی طیف‌های متنوع فرهنگی – هنری و پشتیبانی مالی صاحبان کسب و تجارت بوده‌است.  دست‌اندرکاران شهرگان (شهروند بی‌سی) همیشه مدیون این مهرورزی و پشتیبانی شما خوانندگان و حامیان مادی و معنوی آن بوده و هستند.

اکنون نیز از پانیفتاده‌ایم اما در این روزهای بحرانی با توجه به سلامت جامعه و همراهی با نهادهای بهداشت و سلامت عمومی و پیش‌گیری از هرگونه شک و شبهه‌ای در شیوع ویروس کرونا Covid-19، تصمیم گرفتیم تا نسخه چاپی نشریه را تا اطلاع ثانوی برای مدتی متوقف‌ کنیم. از سویی به دلیل بسته‌بودن بعضی اماکن از جمله کتابخانه‌های عمومی و رستوران‌ها، عملاً پخش نشریه با اختلال روبرو شده‌‌است.  از اینکه در این روزها نمی‌توانیم خود را به دستان مهربان شما هموطنان و فارسی‌زبانان عزیز برسانیم، سخت آزرده‌خاطر و اندوهگینیم. اما سلامت شما و همه جوامع ساکن بریتیش کلمبیا در اولویت و صدر توجه ما مسئولان نشریه است.

در خانه بمانید و حتی برای دریافت نسخه چاپی نشریه خود را در معرض خطر ابتلای ویروس کرونا قرار ندهید.

خوشبختانه دنیای امروز تا این لحظه از تکنولوژی اینترنتی کماکان بهره می‌برد و ما نیز هر هفته از طریق آنلاین مطالب نشریه را مثل همیشه در سایت شهرگان به‌روز می‌کنیم. شما می‌توانید مقالات گوناگون و خبرهای محلی را در سایت دنبال کنید. تمامی آگهی‌های تجاری صاحبان کسب و کار برای جامعه فارسی‌زبان کانادایی در سایت شهرگان با تخفیف ویژه و استثنایی کماکان منتشر می‌شود.

تیم فنی شهرگان تا هفته آینده وبسایت محلی و مربوط به مسایل استانی را در آدرس shahrgon.net راه اندازی می‌کند و شما خوانندگان عزیز و صاحبان کسب و کار می‌توانید با مراجعه به سایت محلی شهرگان، نیازهای خبری و اطلاع‌رسانی خود را دنبال کنید.

ما به اتفاق می‌توانیم از این روزهای بحرانی کرونایی عبور کرده و بار دیگر در دستان مهربان شما خود را منتشر کنیم.

با قلبی پرامید منتظر شرایط انتشار مجدد نسخه کاغذی می‌مانیم.

در خانه بمانید و مواظب سلامتی خود باشید.

با مهر بی‌پایان؛‌
هادی ابراهیمی رودبارکی (سردبیر و ناشر هفته‌نامه شهرگان)

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights