UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

 دشمنان و جوانان ما

 دشمنان و جوانان ما

حجت‌الاسلام علی خدیوی، رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی است. یعنی اگر هر دانشگاه در آذربایجان یک نهاد رهبری داشته باشد، ما در کل هشت نهاد رهبری در دانشگاه‌های این منطقه داریم. خود آن نهادها به نوبه‌ی خود، هر کدام یک رئیس دارند ولی رئیس کل آن‌ها همین حجه‌الاسلامِ جوان است. این که چرا باید رهبری، در دانشگاه نهاد داشته باشد، سئوالی است که دشمنان نظام مطرح می‌کنند و الا همه‌ی مؤمنان جهان می‌دانند که رهبری باید همه جا نهاد داشته باشد. مخصوصاً در دانشگاه. اگر نداشته باشد این همه حجه‌الاسلام که فارغ‌التحصیل می‌شوند و جشن عمامه گذاری راه می‌اندازند بروند کاه گل درست کنند؟ یا بروند شاگرد مکانیک بشوند؟ یعنی می‌فرمایید عبا و ریش عالم بزرگوار پر گل و گریس بشود؟ آن وقت ادعای مسلمان بودن هم دارید؟ بگذریم. این حجه‌الاسلام فرموده‌اند که دشمنان با ابزارهای گوناگون می‌کوشند نظام مقدس جمهوری اسلامی را در اذهان جوانان ناکارآمد نشان دهند. واقعاً آدم حیرت می‌کند از این دشمنان. عوض این که با این ابزارهای گوناگون خود بروند برای خودشان شغلی دست و پا کنند و دست از مفت خوری بردارند، نشسته‌اند و اذهان جوانان ما را دستکاری می‌کنند. خدا عمر جنتی را بدهد به این حجه‌السلام. اگر این بنده‌ی خدا رئیس دفاتر نهادها نبود، من و شما از کجا متوجه می‌شدیم که بیل و تبر و کلنگی که در دست دشمنان است برای این است که نظام مقدس ما را در اذهان جوانان ما ناکارآمد نشان بدهند؟ آن هم جوانان ساده دل و چشم و گوش بسته‌ی ما. این جوانان در سی و شش سال گذشته که به دنیا نیامده‌اند و اگر هم آمده‌اند مشغول بزرگ شدن بوده‌اند و متوجه خدمات سی و شش ساله نظام به این کشور نشده‌اند. این‌ها فکر می‌کنند بارگاه امام هشتم ما که موقع انقلاب سه هکتار وسعت داشت و حالا پانصد و چهل هکتار وسعت دارد همینطوری خودش وسیع شده است. دشمنان علاوه بر بیل و تبر و کلنگ، از پتک و چکش و سایر وسایل و ادوات هم استفاده کرده و اذهان جوانان ما را دستکاری می‌کنند که آن‌ها متوجه نشوند که در حال حاضر در کشور ما بالغ بر ده هزار امام زاده وجود دارد که این رقم نسبت به اول انقلاب ده برابر شده است. این دشمنان کاری می‌کنند که جوانان ما فکر بکنند که این رشد چشمگیر بی هیچ تلاشی و خرج کردنی صورت گرفته است. کاری می‌کنند که جوانان فکر کنند امام زاده‌ها قارچ هستند و همینطوری بدون خون جگر خوردن سبز می‌شوند. گرچه در بین جوانان ما هستند تعدادی که با هوش خدادادی خود از این دخالت‌های دشمن محفوظ مانده‌اند و خودشان مقبره حضرت امام را که فقط در سال نخست بیش از دو هزار میلیارد دلار هزینه احداث آن شد و در پانزده هزار متر مربع طوری ساخته شده است که زلزله ده ریشتری هم نمی‌تواند خرابش کند با قبرکی که برای ملک عبدالله ساخته‌اند که به زور دو متر می‌شود و کمتر از صد دلار خرجش شده مقایسه کرده و مشتی بر دهان وسایل دشمنان می‌زنند. او که سلطان بود و شاه بود و طاغوت بود و پولش از پارو بالا می‌رفت، قبرش در مقابل قبر حضرت امام خمینی که یک طلبه بود، از خجالتی و حقارت آب می‌شود و باعث می‌شود تا آدم انگشت حیرت خود را محکم گاز بگیرد.

این حجه‌الاسلام در همین راستا یک پیشنهاد بسیار سازنده ارائه فرموده‌اند که دو قسمت دارد. من فکر می‌کنم حضرت رهبر باید او را مورد تفقد قرار بدهد و اگر جنتی تصمیم گرفت که در عنفوان جوانی با دار فانی وداع بگوید او را جایش بگذارد. در پیشنهاد خود، ایشان فرموده‌اند که دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را درقالب برنامه‌های مختلف و کاربردی به نسل جوان تبیین و اندیشه‌های راهبردی امام راحل و شهدا و ایثارگران را باید به آنان منتقل کنیم. دوم این که خدمات سی و شش ساله نظام را به دنیا معرفی کنیم.

حالا این شما هستید که باید ببینید در کدام یک از این دو قسمت، می‌توانید فعال بشوید. البته حقوق و مزایا را فقط رؤسای نهادها و کارمندان و خود حجه‌الاسلام دریافت خواهند کرد و امیدوارم شما متوجه باشید که پول چرک کف دست است و به صورت صلواتی و داوطلبانه در این امر خطیر شرکت بفرمایید. مطمئن باشید که خداوند تبارک و تعالی در آن دنیا جبران کرده و شما را با بزرگانی چون حضرت امام محشور خواهند فرمود. من الله توفیق

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

خانه | >> واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: