UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

شماره ۸۱۱ و ارایه مشاوره رایگان در باره سلامت شما

شماره ۸۱۱ و ارایه مشاوره رایگان در باره سلامت شما

 پویان خرسندی – مدیر HealthLinkBC 

HLBC Logo

  • آیا برایتان پیش آمده که فرزندتان نیمه­ شب دچار تب شود و شما ندانید چه‌کار کنید؟

  • آیا شک دارید که فرزند نوپای بهانه‌گیرتان مواد غذایی مناسب دریافت می­کند؟

  • آیا مطمئن نیستید که می­توانید داروهای خود را با معده خالی بخورید؟

سوالات شما در مورد سلامتی‌تان همیشه بین ساعات کاری ۹ صبح تا ۵ عصر پیش نمی‌آیند. با وجود کار، داشتن فرزندان‌، خانواده و مسئولیت‌های دیگر، به سختی فرصت پیدا می‌کنیم تا دریابیم که با چه کسی باید تماس گرفت یا اطلاعات مورد نیاز را کجا باید پیدا کرد. تماس با مرکز ۱-۱-۸  می‌تواند به شما کمک کند. این مرکز به سؤالات شما در مورد سلامت خود یا خانواده‌تان در حالی‌ که در خانه خود استراحت می‌کنید و در زمانی که برای شما مناسب است، پاسخ می‌دهد.

HealthLink BC اطلاعات غیراورژانسی مربوط به سلامت و مشاوره را  ۲۴ ساعته در طول شبانه روز در تمام سال، در دسترس شما قرار می‌دهد. این امر از طریق یک خط تلفنی رایگان صورت می‌گیرد که توسط پرستاران، کارشناسان تغذیه و داروسازان اداره می‌شود. این مرکز می‌تواند به شما اطلاعات بهداشتی ارائه کند، سؤالات مربوط به سلامتی شما را پاسخ دهد، مشاوره بدهد که آیا نیاز به ملاقات با دکتر دارید؟ و نیز به شما کمک کند تا خدمات بهداشتی را در سراسر استان بیابید.

اگر شما یا شخص دیگری در خانواده‌تان قادر به صحبت به زبان انگلیسی نیستید، می‌توانید خدمات مربوط به اطلاعات سلامت را به بیش از ۱۳۰ زبان درخواست کنید. پس از گرفتن شماره ۱-۱-۸ ،  به یک مسئول انگلیسی زبان وصل خواهید شد. برای دریافت خدمات به زبان دیگر، به سادگی نام زبانی را که می‌خواهید، بگویید ( برای مثال بگویید  Farsi)، و یک مترجم به تماس تلفنی شما خواهد پیوست.

image001

چنانچه به دنبال اطلاعات سلامت یا یافتن خدمات بهداشتی باشید، HealthLink BC اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیار دارد. وب سایت این مرکز حاوی اطلاعاتی درباره بیش از ۵۰۰۰ موضوع مربوط به سلامتی، علائم بیماری‌ها، داروها، و توصیه‌هایی برای حفظ شیوه زندگی سالم است. شما می‌توانید در مورد واکسیناسیون فرزند خود، شیوه‌ی آماده شدن برای فصل آنفولانزا، توصیه‌های مربوط به تغذیه سالم پس از حمله قلبی و بسیاری موارد دیگر اطلاعات پیدا کنید. از سایت www.healthlinkbc.ca دیدن کنید.

اگر نمی‌توانید آنچه را که می‌خواهید در وب سایت پیدا کنید یا سوال خاصی درباره سلامتی خود دارید، با شماره ۱-۱-۸  با مرکز ارتباط سلامتی بی‌سی تماس بگیرید و همکاران این مرکز حمایت ویژه مورد نیاز شما را به عمل خواهند آورد.

در حالی که همه اطلاعاتی که در اینترنت می‌یابید قابل اعتماد نیست، اطلاعات موجود در HealthLinkBC.ca توسط کارشناسان مراقبت‌های بهداشتی از جمله پزشکان، پرستاران، کارشناسان رسمی تغذیه، داروسازان و کارشناسان دیگر نوشته شده و مورد تأیید قرار گرفته است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

۱۱۸ یک خط تلفن رایگان اطلاعات و مشاوره سلامت است که توسط HealthLinkBC اداره می­شود.

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: