تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

برگزاری بازی‌های خانگی تیم ملی فوتبال سوریه در تهران

برگزاری بازی‌های خانگی تیم ملی فوتبال سوریه در تهران

تیم ملی فوتبال سوریه با عمان، اردن، سنگاپور در گروه یک مقدماتی جام ملت‌های آسیا هم گروه است

بر اساس گزارش سایت فدراسیون فوتبال ایران، دبیر کل کنفدراسیون آسیا در نامه‌ای به این فدراسیون اعلام کرده طبق توافق قبلی، سه بازی خانگی تیم ملی سوریه در مقدماتی جام ملت‌های آسیا در تهران برگزار خواهد شد.
تیم ملی فوتبال سوریه سه بازی خانگی خود در چارچوب مقدماتی جام ملت‌های آسیا استرالیا-۲۰۱۵ را در ورزشگاه دستگردی در غرب تهران، انجام خواهد داد.
سوریه با تیم های اردن، عمان، سنگاپور در گروه اول این مسابقات قرار دارد. این تیم قرار است در سه بازی مقابل اردن، سنگاپور و عمان که در روزهای ۲۴ مرداد، ۲۴ و ۲۸ آبان امسال برگزار خواهد شد، در ورزشگاه دستگردی میزبان آنها باشد.
در مهر ماه سال گذشته توفیق سرحان، دبیر کل فدراسیون فوتبال سوریه از فدراسیون فوتبا ایران درخواست کرده بود که به دلیل ناآرامی‌ها و جنگ داخلی در این کشور بازی‌های این تیم در تهران برگزار شود.
تیم ملی فوتبال سوریه پیش از این از لبنان خواسته بود که میزبانی مسابقات تیم ملی این کشور را بپذیرد اما فدراسیون فوتبال لبنان تقاضای آنها را رد کرده بود.
[بی‌‌بی‌سی]

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

In touch with the diaspora of Iranian culture.
Shahrgon is an online magazine for the diaspora of Iranian culture and the Persian-speaking language in Canada.
Shahrgon, the magazine of the diaspora of Iranian culture in Vancouver, Canada, started working in 1992 with the publication "Namai Iran" and then in the evolution of "Ayandeh" and "Shahrvand-E Vancouver," it transformed into Shahrgon.

Shahrgon; The magazine of the diaspora of Iranian culture;

شهرگان مجله‌ی دیاسپورای فرهنگ ایرانی در ونکوور کانادا از سال ۱۹۹۲ با نشریه‌‌ی «نمای ایران» آغاز به‌کار کرده و سپس در فرگشتی از «آینده‌» و «شهروند ونکوور» به شهرگان فراروئید

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights