آشیان / رويدادها / بریتیش کلمبیا در انتظار باران شدید و برف سنگین

بریتیش کلمبیا در انتظار باران شدید و برف سنگین

شهرگان: به گزارش CBC طوفان نیمه گرمسیری باعث باران شدید و برف سنگین در استان بریتیش کلمبیا خواهد‌شد.

محیط زیست کانادا طی هشداری از یک توفانی قدرتمند در بریتیش‌کلمبیا خبرداد. بر اساس این گزارش به نقل از حبرگزاری CBC سیکل اول این توفان با بارش شدید باران در مناطق جنوب و سواحل بریتیش‌ کلمبیا عصر پنج‌شنبه شروع خواهد شد، اما دمای هوا سرد نخواهد شد. مناطق شمالی بریتیش کلمبیا ولی شاهد بارش برف سنگین خواهد‌بود.

 مرحله دوم این طوفان، که اواخر ساعات پنج‌شنبه شب آغار و تا روز جمعه ادامه خواهد‌یافت، همراه با باران شدید خواهد بود که در سواحل جنوبی نزدیک به ۷۵ میلی‌متر و در سواحل غربی این استان حدود ۱۵۰ میلی‌متر باران خواهد بارید.

bc_e بریتیش کلمبیا در انتظار باران شدید و برف سنگین

بنا بر این گزارش؛ بخش‌های مرکزی و شمالی استان بریتیش کلمبیا، شاهد نزدیک به ۱۵ سانتی‌متر برف خواهند بود. ویستلر نیز شاهد بارش برف آبدار خواهد بود.

در منطقه پیس‌ریور (Peace River) بریتیش کلمبیا، به دلیل یک رشته هوای مرطوب، انتظار می رود که در ترکیب با هوای سرد قطب شمال، باعث باد توفانی و ریزش برف تا ۲۵ سانتی متر در روز جمعه شود.

سازمان محیط زیست کانادا به شهروندان مناطق مذکور آماده باش داده تا شرایط جاده را برای تنظیم رانندگی خود درنظر بگیرند و اضافه کرده‌است که میدان دید ممکن است به طور ناگهانی در برف سنگین کاهش یابد.

درباره شهرگان

پیشنهاد خوانش

پنج داستان ۵۵ کلمه‌ای از کتاب “زندان دیکتاتور” نوشته‌ی بهروز عرب‌زاده بهروز عرب‌زاده

  ۱. حسرتِ آغوشِ گمشده ای فضای سینه اش را آزار می داد کنار زن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *