تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

تبلیغات در وبسایت شهرگان

چرا شهرگان؟

بازدیدکنندگان وبسایت شهرگان را فارسی زبانان سراسر دنیا به ویژه ایرانی تباران ساکن کانادا و ونکوور بزرگ تشکیل می‌دهند که مطالب متنوع پیرامون مسائل سیاسی، اجتماعی، هنری و علمی را مورد خوانش قرار می‌دهند و موضوعات خبری روز ایران و جهان را دنبال می‌کنند. 

با توجه به تنوع موضوعی مطالب، روزانه صدها نفر با سلایق، جنسیت، سن، تحصیلات، مشاغل و تخصص‌های متفاوت به وبسایت شهرگان مراجعه و آنرا مورد مطالعه قرار می‌دهند.
بطور قطع، چنین جامعه‌ای میتواند مخاطب مناسبی برای شرکت‌ها، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات‌شان باشد.
یکی دیگر از مزایای درج تبلیغات در  وبسایت شهرگان، قیمت بسیار مناسب آن نسبت به تعداد نمایش آگهی‌ها میباشد.  ضمناً نمایش تبلیغات در صفحه اصلی وبسایت آنهم در سایزهای بزرگ و بطور انیمیشن، مهم‌ترین مزیت درج تبلیغات در وبسایت شهرگان است.

سایت شهرگان با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار منطقه و همچنین درک نیازهای سفارش‌ دهندگان آگهی، اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات،خدمات و معرفی وب سایت‌ها نموده است.

مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی شهرگان، قیمت مناسب آن با توجه به تعداد نمایش آگهی، به بازدیدکنندگان میباشد.


طرز نمایش آگهی در وبسایت شهرگان

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه های جدول زیر – که از مورد استفاده ترین اندازه های استاندارد بنرهای تبلیغاتی در جهان است – در طول شبانه روز در صفحات نمایش وبسایت شهرگان همراه با پوستر آگهی‌ شما که قابل کلیک به وبسایت یا صفحه شما می‌باشد، در شبکه‌های اجتماعی شهرگان شامل: فیسبوک، لینکداین، اینستاگرام، توئیتر و واتساپ قرار داده می‌شود.

جدول قیمت‌ها:

جدول قیمت نمایش آگهی در وبسایت شهرگان
مدت زمان نمایشقیمت

یک هفته (one Week)

یک‌ ماه (One Month)

[۸۷۳pxl در ۱۱۱pxl] (فقط نمایش در صفحه اول): ۲۰۰$ CAD 

[۸۷۳pxl در ۱۱۱pxl] (نمایش در صفحه اول و صفحات داخلی): ۳۲۰$ CAD

یک‌‌ هفته (One week)[۳۰۰pxl در ۲۵۰pxl] (نمایش در صفحه اول و صفحات داخلی): ۲۳۰$ CAD

یک‌ ماه (One Month)

[۳۰۰pxl در ۲۵۰pxl] (نمایش در صفحه اول و صفحات داخلی): ۳۵۰$ CAD

 

 

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights