صفحه را انتخاب کنید

تبلیغات در وبسايت شهرگان

چرا شهرگان؟

بازدیدکنندگان وبسايت شهرگان را فارسی زبانان سراسر دنیا به ویژه ایرانی تباران ساکن کانادا و ونکوور بزرگ تشکیل می‌دهند که مطالب متنوع پیرامون مسائلسیاسی، اجتماعی، هنری و علمی را مورد خوانش قرار می‌دهند و موضوعات خبری روز ایران و جهان را دنبال می‌کنند. 

با توجه به تنوع موضوعی مطالب، روزانه صدها نفر با سلایق، جنسیت، سن، تحصیلات، مشاغل و تخصص‌های متفاوت به وبسايت شهرگان مراجعه و آنرا مورد مطالعه قرار می‌دهند.
بطور قطع، چنین جامعه‌ای میتواند مخاطب مناسبی برای شرکت‌ها، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات‌شان باشد.
يکی ديگر از مزايای درج تبليغات در  وبسايت شهرگان، قيمت بسيار مناسب آن نسبت به تعداد نمايش آگهی‌ها ميباشد.  ضمناً نمايش تبليغات در صفحه اصلی وبسايت آنهم در سايزهای بزرگ و بطور انيميشن، مهم‌ترين مزيت درج تبليغات در وبسايت شهرگان است.

سایت شهرگان با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار منطقه و همچنین درک نیازهای سفارش‌ دهندگان آگهی، اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات،خدمات و معرفی وب سایت‌ها نموده است.

مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی شهرگان، قیمت مناسب آن با توجه به تعداد نمایش آگهی، به بازدیدکنندگان ميباشد.


طرز نمایش آگهی در وبسايت شهرگان

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه های ۳۰۰x۲۵۰ ، ۴۶۸x۶۰  و ۱۵۰x۶۰۰ پيکسل – که از مورد استفاده ترين اندازه های استاندارد بنرهای تبلیغاتی در جهان است – در طول شبانه روز در صفحات نمایش وبسايت شهرگان قرار داده می شود.

جدول قيمت‌ها:

جدول قیمت نمایش آگهی در وبسايت شهرگان
نوع مدت زمان نمايش قیمت
A يکماه ۱۵۰x۶۰۰ پيکسل (فقط صفحه اول): 150 CAD
B يکماه ۱۵۰x۶۰۰ پيکسل (فقط صفحات داخلی): 100 CAD
C يکماه ۱۵۰x۶۰۰ پيکسل (در کليه صفحات): 200 CAD
D يکماه ۲۵۰x۳۰۰ پيکسل (فقط صفحه اول): 120 CAD
E يکماه ۲۵۰x۳۰۰ پيکسل (فقط صفحات داخلی): 100 CAD
F يکماه ۲۵۰x۳۰۰ پيکسل (در کليه صفحات): 180 CAD
G يکماه ۱۵۰x۶۰۰ پيکسل (در کليه صفحات): 200 CAD
H يکماه ۶۰۰x ۷۰ پيکسل (فقط صفحه اول): 100 CAD

 

 تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

بارگذاری...

پادکست شهرگان


آرشیو شهرگان