تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

رشد دسته جمعی قیمت انواع سکه، دلار بار دیگر اوج گرفت

رشد دسته جمعی قیمت انواع سکه، دلار بار دیگر اوج گرفت

با افزایش قیمت انواع سکه طی امروز یکشنبه، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۵۹۶ هزار تومان و هر دلار نیز در بازار آزاد با اختلاف ۲۳۳ تومانی با نرخ دولتی به ۱۳۰۴تومان افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم امروز یکشنبه با افزایش ۱۲ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۶۱۰ هزار تومان رسید.

همچنین هر قطعه سکه تمام بار آزادی طرح جدید نیز با ۱۲ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته هم اکنون ۵۹۶ هزار تومان فروخته می شود. نیم سکه طی امروز با ۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز، ۲۸۵ هزار تومان است.

قیمت هر قطعه ربع سکه بهار آزادی نیز امروز ۱۴۹ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته هزار تومان افزایش نشان می دهد. در عین حال قیمت سکه های گرمی نسبت به روز گذشته در قیمت ۷۶ هزار تومان ثابت مانده است.

بر پایه این گزارش، هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز ۱۷۴۴ دلار است. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به ۵۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسید.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بانکی نیز امروز ۵۸۲ هزار و ۴۰۰ تومان و هر نیم سکه نیز ۲۷۳ هزار و ۵۲۰ تومان است.

هر ربع سکه نیز امروز در بانک ۱۴۶ هزار و ۶۴۰ تومان فروخته می شود. با این حال هر سکه گرمی نیز در بانک ۷۳ هزار و ۸۴۰ تومان قیمت دارد.

بر اساس این گزارش، قیمت دلار نیز نسبت به روز گذشته افزایش یافت و ضمن گذشتن از مرز ۱۳۰۰ تومان در حال حاضر در بازار آزاد ۱۳۰۴ تومان است در حالی که در روز گذشته قیمت بازار آزاد آن ۱۲۹۵ تومان بود. شایان ذکر است هم اکنون اختلاف قیمت دلار دولتی و آزاد به ۲۳۳ تومان رسیده است.

یورو نیز با افزایش ۳۸ تومانی نسبت به روز شنبه، هم اکنون ۱۸۳۸ تومان است. پوند نیز طی روز جاری ۲۰۹۵ تومان در بازار آزاد فروخته می شود ولی قیمت بانکی آن ۱۷۳۱ تومان است. همچنین قیمت بانکی دلار حدود ۱۰۷۲ تومان و یورو نیز ۱۵۱۶ تومان است.

[ مهر]

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights