تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

رکورد جدید فروش خانه در ونکوور ماه می ۲۰۱۵

رکورد جدید فروش خانه در ونکوور ماه می ۲۰۱۵

بهار ونکوور با رکورد فروش ۴۰۵۶ خانه در ماه می پشت سر گذاشته شد، فشار خریداران موجب افزایش ممتد قیمت گردیده است. آمار نشان می‌دهد که فروش ماه می ۲۳/۴٪ افزایش نسبت به همین ماه در سال ۲۰۱۴ داشته است هرچند نسبت به ماه آوریل ۲۰۱۵ کاهشی معادل ۲/۸٪ را نشان می‌دهد.

آمار فروش ماه قبل ۱۶/۷٪ بالاتر از میانگین  ۱۰ سال اخیر بوده است.

دارسی مک لویید مدیر «ریل استیت بورد» اعلام نمود که هم‌اکنون  بازار در رقابت بسیار جدی جهت خرید ملک به سر می‌برد و بازار ملک بسیار سرکش است.

کاهش لیست‌های جدید در ماه آوریل به ۵۶۴۱ واحد نسبت به ماه مشابه در سال ۲۰۱۴، کاهشی معادل ۵٪ را نشان می‌دهد. با تداوم کاهش عرضه بازار خریداران همچنان در حالت هجومی‌تری نسبت به ارائه پیشنهاد خرید اقدام می‌نمایند.

شاخص بهای مسکن  در یک سال گذشته ۹/۴٪ افزایش را نشان می‌دهد.

نسبت فروش لیست فعال در ماه آوریل (تقاضا / عرضه) با ۳۲/۹٪ که بالاترین رقم از سال ۲۰۰۷ است. (رونق معاملات بالاتر از بحران جهانی ۲۰۰۸). در واقع از هر سه خانه لیست شده یک خانه فروش می‌رود!

فروش خانه (هاوس) در ماه می ۲۰۱۵ افرایشی معادل ۱۸/۶٪ نسبت به ماه می ۲۰۱۴ و ۴۲/۲٪ افزایش نسبت به ماه می ۲۰۱۳ را داشته است و پایه قیمت خانه با ۱۴/۱٪ افزایش به میانگین ۱،۱۰۴،۹۰۰ دلار افزایش یافته است.

با فروش ۱۶۰۰ آپارتمان در ماه می، افزایشی معادل ۲۴/۴٪ نسبت به ماه می ۲۰۱۴ و افزایشی معادل ۴۰/۸٪ نسبت به ماه می ۲۰۱۳ را داشته و لذا پایه میانگین بهای آپارتمان با ۴/۶٪ افزایش به ۳۹۶۹۰۰ دلار افزایش یافته است.

 فروش تاون هاوس در ماه می ۲۰۱۵ افرایشی معادل ۳۴٪نسبت به ماه می ۲۰۱۴ و ۳۷/۳٪ افزایش نسبت به ماه می ۲۰۱۳ را رقم زده است و پایه قیمت تاون هاوس با ۶/۴٪ افزایش به میانگین  ۵۰۱،۰۰۰ دلار افزایش‌یافته است.

توضیح اینکه آمار ونکوور بزرگ شامل نواحی: ویسلر، سان شاین کوست، اسکوامیش، وست ونکوور، نورث ونکوور، ونکوور، برنابی، نیووست مینستر، ریچموند، پورت مؤدی، پورت کوکویتلام، کوکویتلام، پیت میدوس، میپل ریچ و دلتای جنوبی می‌باشد.


پی‌نوشت:

ـــــــــــــــ
محتویات این مقاله ترجمه آمار و نظرات رسمی «ریل استیت بورد» ونکوور است.

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights