UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

طالع شما در سال جدید میلادی/ طنز بلوچ

طالع شما در سال جدید میلادی/ طنز بلوچ

fal2

فروردین

شرایط کنونیِ شما، از هر لحاظ طوری است که بهتر بود طور دیگر بود. این شرایط در سال جدید به قوت خود باقی خواهد ماند مگر اینکه به جای سال، شانس شما عوض بشود.

در سال جدید ستاره ناهید و عطارد هر دو به شما لبخند می‏زنند اما این ستارگان مال شما نیستند. ستاره شما بهرام است که در چهارصد و پنجاه و سومین خانه شما قرار دارد. توضیح آن بسیار فنی و پیچیده است اما خلاصه‏اش این می‏شود که در سال جدید کماکان از پول خبری نیست. مگر اینکه شما عوض فال خواندن بنشینید فکر درست حسابی‏ای بکنید.

اردیبهشت

در سال جدید، بعضی از متولدین این ماه خانم و برخی هم آقا هستند و درصدی هم دگر باش هستند. عده زیادی از متولدین این ماه قبل از تحویل سال فکر می‏کنند فالشان بی مزه است و حتی درصدی موقع خواندن آن زیر لبی تکرار خواهند کرد: «یخ کنی». در اوایل سال جدید مبلغ بسیار درشتی پول نقد و کمی طلا و جواهر آلات با چند خبر خوش به برخی از متولدین این ماه خواهد رسید به جز آندسته از عزیزانی که زیر لبی گفتند: «یخ کنی». (فرق نمی‏کند حتی اگر در دلشان گفته باشند)

خرداد

بسیاری از متولدین این ماه می‏توانند در سال آینده آدم‏های بسیار بزرگی باشند. در صورت خریدن لاتاری احتمال ملیونر شدن آنها هم وجود دارد. برخی از متولدین این ماه در سال آینده بسیار جذاب و زیبا و دوست داشتنی خواهند بود مشروط بر آنکه مرتب ورزش بکنند و از خوردن هله هوله خودداری کنند.

ستاره حاکم بر متولدین این ماه زُحَل است که من فعلاً قصد ندارم به این موضوع مهم بپردازم. اگر عمری باقی بود سال بعد به این مسئله که خیلی هم از اهمیت برخوردار است، اشاره خواهم کرد.

تیر

حس می‏کنید کسی قدر شما را نمی‏داند. حس درستی هم هست. شما یک تکه جواهر هستید اما اطرافیان شما جواهر شناس نیستند. بهتر است در سال جدید کلاً به استراحت بپردازید و اگر هوا آفتابی بود بیشتر در معرض آفتاب قرار بگیرید. جواهرات معمولاً در نور آفتاب درخشندگی خاصی پیدا می‏کنند. خودتان را دست کم نگیرید، زیگموند فروید و ویلیام شکسپیر و مالکم ایکس (و چرا دور برویم خود من هم) در همین ماه به دنیا آمده‏اند.

 مرداد

در سال جدید در محل کارتان اتفاقات عجیبِ زیادی می‏افتد اما آن دسته از متولدین این ماه که بی کار هستند، نباید نگران این موضوع باشند. مسائل مالی شما آنگونه که دلخواه شماست پیش نمی‏رود و نزدیکی عطارد به خانه هفتم شما در اوایل سال، طالع شما را آبستن حوادثی می‏کند که هنوز معلوم نیست چند درصد آن خوب و چند درصد آن بد است. در اواسط سال چند خبر خوش به همسایه شما خواهد رسید که کمی شما را پکر خواهد کرد. در سال جدید اگر پول دارید مرتب لاتاری بخرید گرچه احتمال برد کم است اما اگر ببرید چه شود.

شهریور

در سال جدید شما مثل سابق آرزوهای بزرگی خواهید داشت. تلاش شما برای پول داری به نتیجه نخواهد رسید اما یکی از فامیل‏های دور شما پول هنگفتی به حساب شما واریز خواهد کرد ولی قبل از آنکه شما با خبر شوید ایشان متوجه اشتباه خود شده از طریق بانک خود مبلغ را از حساب شما بیرون خواهد کشید. در سال جدید در طالع شما سفر افتاده اما از آنجاییکه زحل مرتب طالع شما را قطع می‏کند ممکن است این سفر هم از طالع شما پاک شود.

مهر

در نیمه اول سال طالع متولدین این ماه تعریفی ندارد اما در نیمه دوم سال دوباره به حالت عادی کنونی که تعریفی ندارد، برمی‏گردد. تمام مشکلات مالی و غم و غصه برخی از متولدین این ماه، اول سال جدید، ساعت دوازده نیمه شب حل می‏شود و آنها با آغاز سال جدید چنان به رقص و پایکوبی می‏پردازند که برخی از متولدین ماههای دیگر حیرت خواهند کرد. چنانچه این اتفاق برای شما نیفتاد معلوم خواهد شد که شما جزو این «برخی» ای که حرفش را زدم نیستید.

به جای عصبانی شدن و فحش دادن به شانس خود از همین حالا تلاش کنید که جزو آن «برخی» باشید.

آبان

در سال جدید شما باید با درایت تغییرات بزرگی در روابط، شغل و سبک زندگی خود بدهید. اگر درآمدتان کافی نیست در سال جدید بلافاصله یک کار پر درآمد دست و پا کنید و اگر از همسر و دوستانتان آزرده خاطر هستید در جا آنها را با همسر و دوستانی عوض کنید که شما را رنجیده خاطر نکنند. البته باید سخت مواظب باشید که با این تغییرات باعث رنجش اطرافیان خود نشوید. در زمان کریم‏خان زند یکی از متولدین این ماه با درایت خود دقیقاً همین کارها را کرد اما قبل از اینکه نتیجه موفقیت خود را ببیند اطرافیان او را خفه کردند.

پس با دقت زیادی موضوع را بررسی کنید و آنگاه دست به انجام تغییرات بزنید.

آذر

در سال جدید زندگی شما در راستای پول داری متحول خواهد شد. تعداد حساب‌های بانکی و حجم پولی که رد و بدل خواهید کرد شما را ناگزیر خواهد کرد که چند حسابدار استخدام کنید. سرمایه گذاری شما در بورس اوراق قرضه با بازدهی حیرت انگیزی مواجه خواهد شد. تحولات چنان عظیم و ناگهانی است که حسادت اطرافیان را بر خواهد انگیخت و احتمال زیاد هست که شما را چشم بزنند و در عرض یک شب همه آنچه را که به دست آورده‏اید از دست بدهید. بسیار عاقلانه است که از همین حالا دنبال دعای چشم زخم باشید. معمولاً افرادی که فال می‏نویسند دعاهای چشم زخم خوبی می‏نویسند (تعریف از خود نباشد). گرچه پول زیادی می‏گیرند اما ارزش آن را دارد. همین امروز اقدام کنید فردا خیلی دیر است.

 دی

در سال آینده اکثر متولدین این ماه موقع راه رفتن دستانشان تکان می‏خورد. از لحاظ پولی اوضاعتان در سال جدید توپ خواهد شد اما نوع توپ‏ها در بین متولدین این ماه از توپ پینگ پنگِ شکسته تا توپ بسکتبالِ پنچر در نوسان است. برخی از ستارگان اختریِ طالع باختریِ متولدین این ماه در نیمه دوم سال دچار خسوف‏هایی می‏شود که برای درصدی از متولدین این ماه توده‏ای از شانس‏های خوش را به دنبال خواهد داشت، اما برخی بر این باورند که «ستارگان اختری طالع باختری» از آن حرفهاست.

بهمن

اکثر متولدین این ماه در سال آینده روز را با صبحانه شروع می‏کنند و معمولاً در وسط روز نهار خود را صرف می‏کنند. درصدی از آن‌ها به شام هم علاقه نشان می‏دهند. آن دسته از متولدین این ماه که از هفت سالگی به مدرسه رفته‏اند در سال آینده چندین خبر خوش دریافت خواهند کرد. متولدین این ماه در سال جدید از هوای خیلی سرد یا گرم خوششان نخواهد آمد. ستارگان نشان می‏دهند که در سال آینده مصرف چای برخی از متولدین این ماه از قهوه بیشتر است. در حالی که یک دسته از ستارگان عکس این را نشان می‏دهند. در سال جدید بعضی از متولدین این ماه که از دماغ فیل نیفتاده‏اند، از دماغ و برخی دیگر از دهان نفس خواهند کشید.

 اسفند

اکثر متولدین این ماه در سال آینده، شب‏ها می‏خوابند، به جز عزیزان شب کار. برخی از متولدین این ماه اگر ماه سوم سال جدید، بلیط لاتاری بخرند مبلغ بسیار درشتی برنده خواهند شد. آن عده نباید این فال را خوانده باشند و الا دخل و تصرف ستارگان اختری با طالع باختری امکان این برد را باطل می‏کند.

در سال جدید سعی کنید دست از فال خوانی برداشته مطالعات جدی‏تری بفرمایید.

 

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

خانه | >> واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: