UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

عید غدیر و سابقه‌ی گازگرفتگی و سیلی زدن در جمهوری اسلامی

عید غدیر و سابقه‌ی گازگرفتگی و سیلی زدن در جمهوری اسلامی

به دختران مهندس موسوی و زهرا رهنورد به حرمت عیدغدیر اجازۀ ملاقات با والدین داده‏اند. اما ما ملت ناسپاسی هستیم. نظام اینهمه عطوفت دارد. دو دختر بی خبر از عید و عطوفت نظام، در خانه‏اشان نشسته‏اند و روحشان خبر ندارد. ادارۀ اطلاعات به آنها زنگ می‏زند و می‏گوید نه تنها می‏توانید با پدر و مادر خود ملاقات کنید بلکه به برکت عید غدیر اجازه دارید با آنها نهار بخورید. در کجای دنیا اداره اطلاعات از این کارها می‏کند؟ شما بروید از تمام ادارات اطلاعات جهان بپرسید. اصلاً چیزی راجع به عید غدیر نمی‏دانند.

کشورهای سلفی و این افغانستان و پاکستان و مصر و امارات و فلان و فلان و فلان که اصلاً از بیخ منکر چنین عیدی هستند، فقط به همین خاطر که مجبور نباشند به دختران زندانیان خود زنگ بزنند و به آنها به برکت چنین روزی ملاقات بدهند.

بگذریم، موقعی که ملاقات تمام می‏شود زندانبان زن در کمال انسانیت و خوشرویی اسلامی و با عطوفت فراوان از آن دو می‏خواهد تا لخت شوند مبادا نامه‏ای یا نواری به بیرون ببرند. بردن نوار یا نامه به بیرون که مشمول عطوفت اسلامی نمی‏شود و با هزار من سریش هم به عید غدیر ربط پیدا نمی‏کند و زندانبانان مسلمان باید سخت مواظب باشند چون زندانی‌ها پپه هستند و فکر می‏کنند می‏توانند سر عطوفت نظام و عید غدیر کلاه بگذارند و یواشکی به فرزندان خود سر سفره غذا نوار ویدیویی بدهند تا به خارج زندان برده و اقدام به دروغ پراکنی کنند و بدین ترتیب آبروی نظام را ببرند.

با کمال حیرت و نمک ناشناسی آن دو دختر  در مقابل این خواست مکتبی و پر عطوفتِ زندانبانِ نظام اسلامی مقاومت می‏کنند. زندانبان زن از روی امر به معروف، فقط و فقط مبادرت به زدن نفری یک فقره سیلی به آنها می‏کند. اما یکی از دختران به پیروی از والدین گمراه و در بند خودشان روداری کرده، در یک عمل ضدانقلابی اقدام به گرفتن دست مأمور در حین اجرای وظیفه می‏کند! که در این هنگام زندانبان بنا بر وظیفه شرعی و دفاع از خود با استفاده از آموزه‏های خود مبادرت به گاز گرفتن مچ دست خاطی تجاوزگر می‏کند. واقعاً که ترحم بر فرزندان زندانیان دربند ظلمی است به عطوفت نظام.

1379807_652062144826062_719118592_n

تا قبل از این عیدغدیر و عطوفت نظام، حجه‏الاسلام محسنی اژه‏ای رکورددار گاز گیری در نظام بود. اما اکنون به نظر می‏رسد این زندانبان زن رقیبی جدی برای رکورداری این قاضی که رئیس دادگاه ویژه روحانیت بود، باشد.

گرچه طرفداران محسنی اژه‏ای معتقدند که او هنوز همچنان از همۀ گازگیران نظام جلوترست. اما طرفداران زن زندانبان هم کم نیستند. آنها معتقدند این زن به راحتی از خود رکورد جدیدی باقی گذاشته.

با توجه به اینکه محسنی اژه‏ای در سال دو هزار و چهار قبل از آنکه خود را به شانۀ عیسی سحرخیز برساند و او را گاز بگیرد دو قندان به طرف او پرت کرده بود و باعث شکستگی جمجمه او شده بود. ادعای طرفداران او که او را همچنان رکوردار می‏پندارند، منطقی به نظر می‏رسد. به خصوص که زن زندانبان قبل از گاز گرفتن فقط اقدام به زدن دو سیلی کرده بود که تازه هر کدام از آنها را به یک دختر مهندسِ در بند نواخته. تازه گاز گرفتن از مچ دست در مقایسه با گاز گرفتن از کتف و شانه مثل آب خوردن است. بعضی‏ها با وارد کردن بحث فمنیستی مکتبی طرفداران حجه‏الاسلام را به شیخ‏سالاری متهم کرده که تلاش‏های این خواهر حزب‏اللهی را برای گذاشتن یک رکوردِ جدید، می‌خواهند بر باد دهند. آنها می‏گویند محسنی اژه‏ای فقط شانۀ عیسی سحر خیز را گاز گرفت که هیچکس نبود. در حالیکه این زن حزب‏اللهی بسیجی به گوش دختران کسی سیلی زده و آنها را گاز گرفته که پدر آنها منتخب امام راحل بوده و خودش قصد داشت ما را به دوران طلایی همان امام برگرداند.

436x328_26905_184812

مجموعۀ این‌ها را اگر حساب کنیم جمع امتیازات این زندانبان به راحتی از رقیب خود پیشی خواهد گرفت. اگر بر این حاصل جمع تقدس عید غدیر را هم بیفزاییم، محسنی اژه‏ای خود باید از رکوردداری دست کشیده، جلوی این خواهر لنگ بیندازد.

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

خانه | >> واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: