UA-28790306-1
تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

لغو مراسم یادبود مه‌آفرید امیرخسروی در تهران و زادگاهش ناش

لغو مراسم یادبود مه‌آفرید امیرخسروی در تهران و زادگاهش ناش

شهرگان: پس از حضور بیش از هزار نفر در مراسم تشیع جنازه مه‌آفرید امیرخسروی در روز شنبه چهارم خرداد، غلامعلی ریاحی وکیل او خبر از لغو تمام مراسم یادبود مه‌آفرید امیرخسروی داد.

در روز مراسم تشیع جنازه، چند تن از کارگرانی که در حمایت از کارهای مه‌آفرید شعار می‌دادند، دستگیر شدند که پس از گرفتن تعهد از وکیل و خانواده وی که هیچ مراسمی در رشت و تهران برگزار نمی‌شود و یا اگر برگزار شود آنها مسئول عواقب آن خواهند بود، آزاد شدند.

پیش‌از این قرار بود که تنها مراسم روز سه‌شنبه در سعادت‌آباد لغو شود و با برگزاری مراسم هفت مه‌آفرید در زادگاهش «ناش» در روز جمعه ۹ خرداد مخالفتی نشده‌‌بود، اما بنا به گزارش فرارو و به نقل از وکیل مه‌آفرید امیرخسروی اجرای این مراسم نیز با مشکلاتی از سوی نیروهای نظامی – امنیتی روبرو شده‌است.  غلامعلی ریاحی می‌گوید پس از مراسم تشیع جنازه و دستگیری موقت، صورتجلسه‌ای تنظیم شد که خانواده مه افرید امیر خسروی حق نداشته باشد که مراسم تهران را برگزار کند. ریاحی در ادامه توضیح داد: «ولی در همان صورتجلسه ذکر شد که در رودبار و روستای محل تولد مه آفرید برگزاری مراسم بر اساس ضوابط اشکالی ندارد. این صورت جلسه توسط من به عنوان وکیل خانواده امیر خسروی و برادر آن مرحوم و سه نفر از مقام های امنیتی امضا شد.»

[vsw id=”kWPoivkveXg” source=”youtube” width=”600″ height=”444″ autoplay=”no”]

[vsw id=”rZ2Scq9kPN4″ source=”youtube” width=”625″ height=”444″ autoplay=”no”]

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> واپسین نوشته‌ها
تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: