آشیان / رويدادها / ایران / هجمه به روزنامه قانون بعداز افشاگری علیه بابک زنجانی

هجمه به روزنامه قانون بعداز افشاگری علیه بابک زنجانی

تنها چند روز بعد از گزارشهای افشاگرانه روزنامه «قانون» از مافیای حامی بابک زنجانی و زد و بندهای چند میلیارد دلاری این باند، هجمه به این روزنامه بالا گرفت؛ به طوری که در چند روز گذشته به بهانه انتشار مطلبی درباره شهادت زنان، توپخانه رسانه ای این جریان علیه قانون وارد عمل شد. تا جایی که دیروز دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از بررسی پرونده قانون در این هیات خبر داد.

Zanjani هجمه به روزنامه قانون بعداز افشاگری علیه بابک زنجانیبه گزارش “آینده”، هر چند به نظر می رسد استقلال روزنامه قانون از جریانات سیاسی و همچنین جهت گیری های آن در حمایت از نظام و ارزشها در بزنگاه های مهم از دیدگان اعضای هیات نظارت مغفول نخواهد ماند، ولی این ماجرا زنگ خطر درباره رشد مافیای نامرئی متصل به جریانات اقتصادی را به صدا در آورد.

پرونده روزنامه قانون در حالی در روی میز هیات نظارت قرار گرفته است که این روزنامه در ۲ گزارش، ابعاد تاسف باری از پرونده بابک زنجانی و مافیای حامی وی را برملا کرد که گفته می شود برای این جریان بسیار گران تمام شده است. از این رو به نظر می رسد اکنون عقبه بابک زنجانی درصدد انتقام از قانون برآمده است.,

درباره شهرگان

پیشنهاد خوانش

بر بساطی که بساطی نیست… چطور می‌شود شاعران حقیقی یک کشور را شناخت؟

مریم جعفری آذرمانی، پنجم آذرماه سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. از سال ۱۳۷۵ فعالیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *