ایران تئاتر و سینما رويدادها کانادا هنر

محمد رحمانیان با کار مشترک ایران-کانادا در بخش بین الملل تئاتر فجر

محمد رحمانیان با اجرای نمایش «آرش ساد» به عنوان محصول مشترک ایران و کانادا، در بخش میهمان سی و دومین جشنواره تئاتر فجر حضور دارد.

Rahmanian-3 محمد رحمانیان با کار مشترک ایران-کانادا در بخش بین الملل تئاتر فجر به گزارش ایرنا از سی و دومین جشنواره بین الملی تئاتر فجر، نمایش «آرش ساد» که کاری از گروه تئاتر ونک است، به عنوان محصول مشترک ایران و کانادا در بخش میهمان این دوره از جشنواره حضور دارد. «آرش- ساد»، تلفیقی است از برخوانی «آرش» نوشته بهرام بیضایی که با نگاهی به نمایش «مارا ساد» پتر وایس اجرا می شود و درباره بیماران بیمارستان روانی آزادی است. رحمانیان که چند سالی است در کانادا زندگی می کند؛ پیش از این همین نمایش را در ونکوور به صحنه برده بود. مهتاب نصیرپور بازیگر اصلی این نمایش است و دیگر بازیگران آن گروهی از هنرجویان جوان تئاتر در کانادا هستند. این نمایش در ایران نیز با همین گروه به صحنه می رود. آریا آریانژاد، مارال بنی آدم، رامین بیات، میلاد حمیدی، رضا راد، پرستو رحمانیان، آنیتا زنگنه، زهرا سِرپوشان، مسعود سلامت، سها سناجو، عطا سین، شهره شهرضایی،نیما صادقی- نیکناز عالمی، فرشید فخروی – نگار کاویانی، سونیا محبوب، نازنین میهن و مهتاب نصیرپور بازیگران این اثر نمایشی هستند.

Rahmanian محمد رحمانیان با کار مشترک ایران-کانادا در بخش بین الملل تئاتر فجر نمایش«آرش ساد» بعد از اجرا در جشنواره تئاتر فجر، روزهای 21 تا 23 بهمن ماه در تالار وحدت اجرا می شود. [ایرنا]

Related posts

تجاوز نظامی ۳ کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه

شهرگان

گفتگو با تلخون حمزوی کارگردان فیلم پروانه

امید حبیبی نیا

چهار کارگر پلی اکریل اصفهان بازداشت شدند

شهرگان

اظهار نظر