UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

افزایش مالیات بر املاک در بودجه پیشنهادی شهر ونکوور

افزایش مالیات بر املاک در بودجه پیشنهادی شهر ونکوور

بودجه پیشنهادی شهر ونکوور برای سال ۲۰۱۷، شامل بر ۱ میلیارد و ۳۲۰ میلیون دلار بودجه جاری و ۴۸۵ میلیون دلار سرمایه، تقدیم به شورای شهر شده است تا مراحل تصویب خود را طی کند.

شاخص‌ترین موضوع این بودجه، تنها مالیاتی است که تعیین مقدار آن در اختیار اعضای شورای شهر است: مالیات بر املاک که برابر بودجه پیشنهادی برای سال آینده، این مالیات در محدوده شهر ونکوور، ۳.۴ درصد گران‌تر خواهد بود.

این افزایش برای شهر ونکوور بدین معناست که تورم جاری را تحمل کند و بتواند خدمات موجود را همچنان ارائه بدهد.

در سطح شهر، میانه قیمت یک خانه تک‌ واحدی، ۱ میلیون و ۳۹۰ هزار دلار در نظر گرفته شده است. این خانه با قیمت میانه، در سال آینده بایستی ۷۲ دلار بیشتر از سال پیشین مالیات به دولت بدهد.

یک آپارتمان با قیمت میانه ۴۷۸ هزار دلار، بایستی ۲۵ دلار بیشتر از سال جاری مالیات به دولت پرداخت کند.

vancouver-city-budget-2017

امنیت عمومی بیشترین افزایش بودجه در سال آینده را شاهد خواهد بود. جدول از دولت شهر ونکوور

این دو بودجه متمرکز بر مشکلات اساسی شهر از دید دولت شهری نگاشته شده‌اند: خانه‌های مقرون به صرفه، تمیزی شهر، حمل و نقل عمومی، حمایت از ساکنین شهر، رشد تجارت و امنیت محله‌های گوناگون شهر، همچنین مشکلات اساسی ونکوور، موضوع سلامت روانی ساکنین شهر و همچنین موضوع اعتیاد.

دولت ونکوور در سال آینده می‌خواهد ۸۰ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار در خانه‌های مقرون به صرفه سرمایه‌گذاری کند.

همچنین نزدیک به ۲۳۴ میلیون در حمل و نقل عمومی، فراتر از ۴۷ میلیون دلار در پارک‌ها و فضاهای عمومی، فراتر از ۶۳ میلیون برای امکانات شهری و اجتماعی، نزدیک به ۴۲ میلیون برای تجهیزات و فن‌آوری و ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار هم برای کودکان سرمایه‌گذاری خواهد شد.

برابر پیش‌بینی‌های این دولت، در سال ۲۰۱۷، ۱ هزار و ۸۸۵ واحد مقرون به صرفه در اختیار بخش‌های آسیب‌پذیرتر جامعه قرار خواهند گرفت.

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: