آشیان / آينه در آينه / حسین فرامرزی وکیل میلیون دلاری کانادا

حسین فرامرزی وکیل میلیون دلاری کانادا

MDAF_144_white-gif حسین فرامرزی وکیل میلیون دلاری کاناداحسین فرامرزی، وکیل ساکن ونکوور کانادا، به‌عنوان اولین وکیل فارسی‌زبان کانادایی به کلوب افتخاری «وکلای میلیون دلاری» راه یافت.

کلوب وکلای میلیون دلاری در سال ۱۹۹۳ تأسیس گردید تا از وکلای برجسته و برتر کشورهای کانادا و آمریکا که حداقل در یکی از پرونده‌های خود بیش از یک‌میلیون دلار غرامت برای موکلین خود دریافت کرده‌اند، قدردانی و تقدیر نماید. کمتر از یک درصد از وکلای کانادا و آمریکا عضو این کلوب هستند.

HF-professional-pics-150x150 حسین فرامرزی وکیل میلیون دلاری کانادا
حسین فرامرزی

حسین فرامرزی رشته (Juris Doctor of Law) را در دانشگاه بریتیش کلمبیا – کانادا به پایان رساند. او قبل از تحصیل در رشته حقوق، لیسانس خود را در رشته مهندسی پزشکی(Biomedical Engineering)  در ایران دریافت کرد و سپس تحصیلات خود را در رشته فوق‌لیسانس مغز و اعصاب (Neuroscience) در دانشگاه بریتیش کلمبیا ادامه داد .

افتخارات حسین فرامرزی شامل موفقیت در یکی از طولانی‌ترین پرونده‌های حقوقی تاریخ ایالت بریتیش کلمبیا است که بیش از ۳۰ سال در دادگاه‌های کانادا در جریان بود. (Kakavelakis v. Boutsakis)  او همچنین موکلین خود را در پرونده Morrissey et. al .v. Seair et. al  یاری رسانید و توانست بیش از ۱.۵ میلیون دلار غرامت دریافت نماید.

برای اطلاعات بیشتر لطفاً به وب‌سایت کلوب وکلای میلیون دلاری رجوع نمایید:

www.milliondollaradvocates.com

درباره شهروند بی‌سی

پیشنهاد خوانش

مجموعه شعر ساناز داودزاده، مقام برتر جشنواره شعر اروپا را کسب کرد

«روی حروف مرده راه می‌روم» مجموعه شعر ساناز داودزاده، مقام برتر جشنواره شعر اروپا را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *