آينه در آينه از دیگران استانی ایران بریتیش کلمبیا رويدادها صفحه اول کانادا گزيده‌ها

حسین فرامرزی وکیل میلیون دلاری کانادا

MDAF_144_white-gif حسین فرامرزی وکیل میلیون دلاری کاناداحسین فرامرزی، وکیل ساکن ونکوور کانادا، به‌عنوان اولین وکیل فارسی‌زبان کانادایی به کلوب افتخاری «وکلای میلیون دلاری» راه یافت.

کلوب وکلای میلیون دلاری در سال ۱۹۹۳ تأسیس گردید تا از وکلای برجسته و برتر کشورهای کانادا و آمریکا که حداقل در یکی از پرونده‌های خود بیش از یک‌میلیون دلار غرامت برای موکلین خود دریافت کرده‌اند، قدردانی و تقدیر نماید. کمتر از یک درصد از وکلای کانادا و آمریکا عضو این کلوب هستند.

HF-professional-pics-150x150 حسین فرامرزی وکیل میلیون دلاری کانادا
حسین فرامرزی

حسین فرامرزی رشته (Juris Doctor of Law) را در دانشگاه بریتیش کلمبیا – کانادا به پایان رساند. او قبل از تحصیل در رشته حقوق، لیسانس خود را در رشته مهندسی پزشکی(Biomedical Engineering)  در ایران دریافت کرد و سپس تحصیلات خود را در رشته فوق‌لیسانس مغز و اعصاب (Neuroscience) در دانشگاه بریتیش کلمبیا ادامه داد .

افتخارات حسین فرامرزی شامل موفقیت در یکی از طولانی‌ترین پرونده‌های حقوقی تاریخ ایالت بریتیش کلمبیا است که بیش از ۳۰ سال در دادگاه‌های کانادا در جریان بود. (Kakavelakis v. Boutsakis)  او همچنین موکلین خود را در پرونده Morrissey et. al .v. Seair et. al  یاری رسانید و توانست بیش از ۱.۵ میلیون دلار غرامت دریافت نماید.

برای اطلاعات بیشتر لطفاً به وب‌سایت کلوب وکلای میلیون دلاری رجوع نمایید:

www.milliondollaradvocates.com

Related posts

هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا بر فراز سوریه به پرواز درآمدند

شهرگان

خوانشی بر مجموعه شعر «مادر» اثر نعمت مرادی

شهروند بی‌سی

بنیاد برومند خطاب به وجدان انسانی ما: به اعدام دوباره‌ی «علیرضا م.» اعتراض کنیم

شهرگان

اظهار نظر