تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

خودکشی یک دختر نوجوان کانادایی به خاطر تعرض جنسی

خودکشی یک دختر نوجوان کانادایی به خاطر تعرض جنسی

ارعاب دسته جمعی و تعرض جنسی به یک دختر نوجوان، خشم مردم این کشور را برانگیخت.
rehtaeh-parsons (1)

خانواده ریتاز پارسونز دختر نوجوانی در کانادا که قربانی تجاوز جنسی و ارعاب دسته جمعی قرار گرفته و پس از این حادثه اقدام به خودکشی کرده است، از دولت کانادا خواستند تا درباره طرح اتهامات جنایی تجدید نظر کند. دستگاه های حیاتی متصل شده به بدن ریتا روز یکشنبه هفتم آوریل و سه روز بعد از اقدام وی برای خودکشی برداشته شد. این دختر دبیرستانی از منطقه هالیفاکس در نوا اسکوشیا کانادا درحمام خانه خود را حلق آویز کرده بود. گفته می شود عاملان تجاوز جنسی به این دختر به مدت یکسال پس از حادثه که در ماه نوامبر سال دو هزار و یازده و در سن پانزده سالگی برای او رخ داده بود، وی را تهدید کرده‌اند.

مقامات نیز این مسئله را تأیید کرده‌اند که عکس تعرض جنسی یکی از پسرها به این دختر از طریق گوشی تلفن همراه و رایانه تکثیر شده است.

گروهی از نفوذگران رایانه‌ای موسوم به« انانیمس» با انتشار پیامی اعلام کردند برخی از پسرانی را که در این تعرض جنسی نقش داشته اند، شناسایی کرده است. مادر ریتا و سروزیر ایالت نوا اسکوشیا کانادا از مردم خواستند تا خودشان قانون را اجرا نکنند. لی پارسون، مادر ریتا با چشمانی اشکبار گفت: «من نمی‌خواهم مردم به دنبال این افراد بروند، اما آنها تهدید کرده‌اند چنین کاری می کنند. نمی‌خواهم دیگر تهدید و ارعاب در کار باشد، خواسته ریتا نیز همین است. تصور نکنید این عدالت است. آنها باید در قبال کاری که انجام دادند، پاسخگو باشند، اما نمی‌خواهم به آنها آسیب جسمی برسد.

تاکنون بیش از سی هزار کاربر اینترنتی حمایت خود را از والدین این دختر هفده ساله در صفحه شخصی آنها در فیس بوک اعلام کرده‌اند و هزاران پیام همدردی نیز از مردم سراسر دنیا برای والدین این دختر ارسال شده است.

[خبرآنلاین]

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> واپسین نوشته‌ها
تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights